Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, hogy a facebook...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, hogy a facebook már fontos része az életünknek?

Figyelt kérdés
Ez a kérdés sokszor felmerülhet, és vannak mellette-ellen érvek is. Én most mondanék egy történetet, véleményezzétek! :) Szóval...volt egy barátnőm, aki megcsalt engem. Facebookon még fent voltak a korábbi kapcsolatából eredő képei, a volt barátjával. Engem ez zavart. Amikor szóvá tettem meg volt sértődve, hogy egy tök jó nap után amit együtt töltünk el, este sz @r nekem a facebookon, akkor az szomorú. Ebben részben igaza van, mert hát miért annyira fontos a facebook, hogy az alapján ítéljük meg a dolgokat...de hát a tény az tény, a képek ott voltak és zavartak. Aztán letiltottam, mert össze vesztünk e miatt. Majd amikor újra be akartam jelölni, már nem igazolt vissza, ezzel a magyarázattal: Nem akarom, hogy belefolyj a facebookos dolgaimba...ezen is sokat gondolkoztam, és arra a következtetésre jutottam, hogy meg van a régi barátja...igazam lett! Nos itt a legfontosabb kérdés az, hogy a facebook igen is néha fontos szerepet játszik ilyen dolgokban. Válaszotokban erre is térjetek ki! köszönöm :)

2013. júl. 14. 13:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ez nem a facebook hibája, egyszerűen a volt csajod volt ostoba.
2013. júl. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nem említettem, hogy a facebookot hibáztatom! olvas el figyelmesen kérlek! :)
2013. júl. 14. 13:40
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
a facebook egy gyökérség ami azért jött létre hogy figyeljék az emberek szokásait és ezeket az infókat jópénzért eladják multiknak akik ezek segítségével kielemzik hogy mire vágytok és azt fogják gyártani meg raklámozni. egy szuszra írtam azért nincs pont :D
2013. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
olvasd el figyelmesebben, és kiderül, hogy épp mellette érvelek, miszerint fontos, mert ha nincs facebook, akkor talán a mai napig is hazugságban élnénk mind a ketten! :)
2013. júl. 14. 13:42
 5/19 anonim ***** válasza:
De nem érted? Ennek semmi köze a facebookhoz. Ha nem létezne a fb, valószínűleg a csaj akkor is megcsalt volna. Vágod?
2013. júl. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
2. válaszoló. Igazad lehet! :)
2013. júl. 14. 13:43
 7/19 A kérdező kommentje:
ja, de ha nem létezne akkor nem jöttem volna rá.
2013. júl. 14. 13:44
 8/19 anonim ***** válasza:
sajnos igen amiatt ment tönkre a kapcsolatom is... de tervezem letörölni magam.. kell a fenének a sok kétszinü kamu barát meg a csilli villi megjátszott élet
2013. júl. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát ez így van. annyira fejlett már ez a marketing hogy azt is megmondják holnap mit fogsz csinálni. úgy ki tudnak elemezni
2013. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igazából itt a facebookon van a lényeg. Az nem érdekel, hogy meg csaltak. Hanem egész pontosan az az adott helyzet, hogy meg mondják neked, hogy a facebookon rosz érzés ha azokat a képeket látom...szóval érted...rosszul fogalmaztam meg
2013. júl. 14. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!