Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SEGÍTSÉGnagyonfontos? Kérlekol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Trollpheus kérdése:

SEGÍTSÉGnagyonfontos? Kérlekolvassátokel!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hétfőn barátnőmmel és szüleimmel és két 3 év alatti tesómmal elmentünk az állatkertbe semmi gond nem volt jól éreztük magunkat, kedden reggeltől délig vele chateltem itthon amig a 2 testvéremre vigyáztam egyedül, később mivel cukrászdánk van elmentünk a szüleimmel egy leendő szllítási helyszínre egyeztetni, egy kávézóba rögtön ez után apukám mamájához mentunk ahol eédeltünk és ott voltunk fél hétig a mamámnál 2x felhívtam a barátomat anyám telefonjáról mivel az enyém dél óta szervízben van (anyám szigorúan csak addig adta oda és csak addig engedte hogy beszéljek mig a barátommal megbeszélem hogy ma este el megyünk moziba a szülinapja alkalmából) a haaverom egyszer se vette fel anyám rögtön visszakérte a telefont annak ellenére hogy barátnőmet is akartam hívni. fél hétkor anyámat apám elvitte kozmetikushoz addig én otthon vigyáztam a gyerekekre nemsokára apám hazajött én az öcsémmel fürödtem mire felhívott apám telefonján a barátom hogy nyolckor neki jó (barátnőmmel nyolc után anyámék nem engednek beszélni mert ez náluk ilyen sajátos illemszabály, (senki mással nem beszélhetek)) aztán apöám elment anyámért a kozmetikushoz én meg lefürdettem a 11 honapos hugomat is nem telt el sok idő és anyám visszajött mire rögtön indultam a dunaplazaba megnéztük a filmet blabla hazaértem és bedőltem az ágyba ( apám nem feküdt le aludni mert aggódott hogy hazaérek e )

másnap reggel nyolckor (apámék anyámmal és a hugommal egyetemben elmentek dolgozni hajnali hat kor ) apám keltett a nagymamámhoz siettem nagyon 9 re már óbudán voltam az öcsémmel mamámnál nincs internet s e wifi semmi ezért nem tudtam barátnőmet hívni fél 7 kor indultunk haza (este)és 8 előtt értünk haza 15 percel kb egyből a matávos telefonról hívtam és ő már rég eldöntötte hogy szakít meg se hallgatott rendesen nem érdekelte semmi könyörtelenül kijelentette hogy ő semmit nem hisz nekem le és semmi nem érdekli ő nem tartozik elvileg nekem magyarázattal hogy miért szakít csak nem kerestem egy egész napig és ezért én vagyok a világ legnagyobb s3ggfeje Mi a véleményetek erről ? Nagyon kéne a segítség Köszönöm :///



2013. júl. 11. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Na a legjobb az lenne, ha leírnád újra, rendesen tagolva, mert így érthetetlen.
2013. júl. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha mindennap beszéltetek, chateltetek, skypeoltatok vagy bármi, akkor lehet tényleg az hiányzott neki, hogy nem beszéltetek. De ezért tök hülyeség szakítani. Szerintem a barátnőd kicsit kihasznált téged (de ebből nem szeretnék vitát, csak a szövegből erre következtetek), mert lehet, meg akartál neki felelni, és ezt úgy reagálta le, hogy behódoltál, ő a királynő, ő parancsol, stb. De mondom, ezt nem sértésnek szánom, csak én így gondolom.
2013. júl. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Hétfőn barátnőmmel és szüleimmel és két 3 év alatti tesómmal elmentünk az állatkertbe semmi gond nem volt jól éreztük magunkat,


kedden reggeltől délig vele chateltem itthon amig a 2 testvéremre vigyáztam egyedül,


később mivel cukrászdánk van elmentünk a szüleimmel egy leendő szllítási helyszínre egyeztetni,

egy kávézóba


rögtön ez után apukám mamájához mentunk ahol eédeltünk és ott voltunk fél hétig


a mamámnál 2x felhívtam a barátomat anyám telefonjáról mivel az enyém dél óta szervízben van (anyám szigorúan csak addig adta oda és csak addig engedte hogy beszéljek mig a barátommal megbeszélem hogy ma este el megyünk moziba a szülinapja alkalmából)


a haaverom egyszer se vette fel anyám rögtön visszakérte a telefont annak ellenére hogy barátnőmet is akartam hívni.


fél hétkor anyámat apám elvitte kozmetikushoz addig én otthon vigyáztam a gyerekekre


nemsokára apám hazajött én az öcsémmel fürödtem mire felhívott apám telefonján a barátom hogy nyolckor neki jó


(barátnőmmel nyolc után anyámék nem engednek beszélni mert ez náluk ilyen sajátos illemszabály, (senki mással nem beszélhetek))


aztán apöám elment anyámért a kozmetikushoz én meg lefürdettem a 11 honapos hugomat is nem telt el sok idő és anyám visszajött


mire rögtön indultam a dunaplazaba megnéztük a filmet blabla hazaértem és bedőltem az ágyba ( apám nem feküdt le aludni mert aggódott hogy hazaérek e )



másnap reggel nyolckor (apámék anyámmal és a hugommal egyetemben elmentek dolgozni hajnali hat kor ) apám keltett a nagymamámhoz siettem nagyon 9 re már óbudán voltam az öcsémmel


mamámnál nincs internet s e wifi semmi ezért nem tudtam barátnőmet hívni fél 7 kor indultunk haza (este)és 8 előtt értünk haza 15 percel kb


egyből a matávos telefonról hívtam és ő már rég eldöntötte hogy szakít meg se hallgatott rendesen nem érdekelte semmi könyörtelenül kijelentette hogy ő semmit nem hisz nekem le és semmi nem érdekli ő nem tartozik elvileg nekem magyarázattal hogy miért szakít csak nem kerestem egy egész napig és ezért én vagyok a világ legnagyobb s3ggfeje


Mi a véleményetek erről ? Nagyon kéne a segítség Köszönöm :///

2013. júl. 11. 09:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm hogy tagoltad. Szerintem ez csak egy indok arra hogy miért szakítson, mert már előre eldöntötte, csak várt az alkalomra.
2013. júl. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! te hány éves vagy? amúgy megértem a lányt.. aggódott hogy egész nap nem tudtad keresni, de ez még nem ok a szakításra, biztosan megbocsájt majd:D
2013. júl. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
75%
Itt van a lány verziója is. : ,,Ezt megérdemelte igaz?'' Ezt írjátok be a googlebe
2013. júl. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


igen, ez a lány verziója...

ha érdekel, én neked adok igazat. viszont örülj neki, hogy egy ilyen hisztigéptől megszabadulsz, mondom ezt bevallottan hisztis lányként (ilyesmiért még én sem akadnék ki, pedig világbajnok vagyok a semmin kiakadásokban).

2013. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hülye libaval le se álltam volna...örülj hogy megszabadultal tőle lesz normálisabb is
2013. júl. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

tudod mit ezt a csajt, hagyjad

ettől falra lehet mászni, nem látja Te mit csinálsz, el sem tudja képzelni, milyen gyerekekre vigyázni,

minden elismerésem, mert normális srác vagy, ha jót akarsz magadnak, ne is foglalkozzál vele, van lány aki ezt értékeli N

2013. júl. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kifogás a szakításra LVL 1
2013. júl. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!