Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkedjek, ha találkozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek, ha találkozom a pasim haverjaival?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, és van egy 21 éves barátom.

2 hónapja járunk, jól megvagyunk, minden klappol, szeretjük egymást.

A haverjaival eddig csak 1x találkoztam, Ő bemutatott nekik, de kb. csak 15 perc volt, bár úgy láttam hogy szimpi voltam nekik.

A fiúm viszont szeretné, ha énis bekapcsolódnék a társaságukba, ha a hétvégén 1-1 estét velük töltenék, hülyülnénk stb, sőt már a haverjai is mondják, hogy szeretnének engem jobban megismerni.

A baj csak az, hogy kicsit vonakodva fogadtam a dolgot, mert az oké, hogy már összefutottam velük, de egy este közösen mégiscsak ütősebb.

Félek, hogy nem fognak kedvelni, senki sem fog velem foglalkozni, vagy hogy 17 évesen ki fogok lógni a sorból. =(

Hogyan keltsek jó benyomást, és hogyan legyek jófej??!


2009. okt. 18. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

legyél önmagad például.

nem kell változtatnod semmit, csak magadnak ártanál egy eljátszott szereppel.

2009. okt. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Én 16 évesen anno olyan jóban voltam az akkori párom barátaival, hogy csak na :) Pedig ők közelebb voltak a 30-hoz, mint a 20-hoz zömében. Az első alkalommal mondjuk unatkoztam, az tény, de másodjára már nagyon jól elvoltunk :) Elég nagy társaság volt, ha úgy igazán sokan összejöttünk, voltunk akár 30-an is. Nem csináltam semmi különöset, csak figyelmes hallgatóság voltam, érdeklődtem az iránt, amiről beszéltek, kb ennyi elég is ahhoz, hogy megkedveljék az embert. Meg nekem többször is mondták, hogy bírják bennem, hogy nem vagyok nyafka, kényes liba :)
2009. okt. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem is legyél önmagad! Legyél aranyos, mosolygós, nyugodtan viccelődj. Nyilván elsőre nem olyan lesz ez a dolog, mintha már régóta ismernétek egymást, mert össze kell szoknotok. Minél többet lesztek együtt, annál inkább megismeritek egymást, és kibontakozol.. és minden témába bele tudsz szólni, sokkal több közös élményetek lesz és ez tesz majd egy összetartó baráti körré :)
2009. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

viselkedj természetesen. hidd el, fárasztó dolog egy idő után ha már megjátszod magad és akkor fogsz koppani, amikor rájönnek, ez nem a te arcod volt.

21/L

2009. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat!

Kedves, hogy tippeket adtok! =)

2009. okt. 18. 12:34
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Igaza van az előttem szólóknak,légy önmagad!

Tudom nehéz,és gondolom ideges is leszel,de próbáld meg legyőzni ezt.Amiatt ne aggódj,hogy nem fognak kedvelni:madarat tolláról...,tehát valószínűleg ők is hasonló érdeklődésűek:)A korod miatt meg fix,hogy nem fogsz kilógni:P:)Ha elsőre szimpi voltál nekik,akkor már tényleg ne aggódj:)

Sokan írják a "mosolyogj sokat,és viccelődj"-dolgot is,de szerintem ezt is csak annyira,amennyire érzed,nem kell túlzásba vinni,mert akkor erőltetett lesz:P

Ja és ha a barátod is be akar mutatni már nekik,akkor ő megbízik benned,és úgy gondolja,hogy kijössz a társaságával.Higgy neki ;) :)

2009. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%

Én is voltam ám ilyen helyzetben:)


A lényeg tényleg az,hogy légy önmagad...legyél laza,poénkodj,ha nem megy akkor csak simán nevess te is az ő poénjukon,mert egy pasinak igazából nem akkor jófej meg vicces egy csaj,ha poéngyár hanem,ha tud nevetni mások viccein,akkor már azt mondják,hogy igenis van humorérzéked:)


Ne parázz...minden a legnagyobb rendben lesz:)


Puszillak 16/L

2009. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!