Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú vagyok mert nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok mert nincs barátom. Más is így szokott lenni?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam a barátommal. Nem ő hiányzik, hanem az érzés hogy van valakim. Mert nekem ő volt az első, és nem is sokáig voltunk együtt (3 hónap)de már olyan jó volt valakihez bújni, ahogy cirógat, ahogy csókol. Neki azóta van új nője, én meg magányos vagyok. Ma is láttam egy szerelmespárt puszi-puszi, és a könnycseppem kicsordult hogy milyen sz*r egyedül lenni. Azelőtt amíg nem tudtam milyen kapcsolatban lenni nem érdekelt, de most...
2013. júl. 6. 22:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem pedig soha nem is volt barátnőm, se semmi. 20/f
2013. júl. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
2013. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ki nem az..
2013. júl. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Emiatt keresnek az emberek maguknak társat. Tehát mindenkinek kell a kapcsolat, csak nem mindegy ki mennyire teszi ettől függővé az életét.
2013. júl. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hu szeretem az ilyen Overly Attacked Girlfriend-szerű lányokat. Nem akartok ismerkedni? :D

F19

2013. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, mert nincs barátnőm, de hát ez van most. 20/F
2013. júl. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Gyere és szeress:D
2013. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!