Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szomorú vagyok mert nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szomorú vagyok mert nincs barátom. Más is így szokott lenni?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakítottam a barátommal. Nem ő hiányzik, hanem az érzés hogy van valakim. Mert nekem ő volt az első, és nem is sokáig voltunk együtt (3 hónap)de már olyan jó volt valakihez bújni, ahogy cirógat, ahogy csókol. Neki azóta van új nője, én meg magányos vagyok. Ma is láttam egy szerelmespárt puszi-puszi, és a könnycseppem kicsordult hogy milyen sz*r egyedül lenni. Azelőtt amíg nem tudtam milyen kapcsolatban lenni nem érdekelt, de most...
2013. júl. 6. 22:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Sajna jah :((
2013. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy. Egyébként én is szarul érzem magam emiatt jó ideje. F
2013. júl. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

megértelek..

én szomorú vagyok mindig.. ha van párom akkor persze jobb de az alap dolgokon nem változtat.

2013. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 ameoland ***** válasza:

Minden este ezzel fekszem le, hogy csak valaki mellettem...

De ennek is megvan a maga varázsa.

2013. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Amélia:) ***** válasza:
hát én is örülnék ha lenne barátom:)
2013. júl. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De nem vagyok, vagyis nem hiszem hogy kapcsolatfüggő lennék. 21 éves vagyok és még soha sem volt barátom, csak ő most. És azelőtt ugye nem tudtam milyen jó is az, de az a 3 hónap nekem egy nagy felismerés volt hogy de jó is az ha van valakije az embernek. És olyan hiányom van már... :(
2013. júl. 6. 22:04
 7/17 anonim ***** válasza:
Ismerős helyzet... :/ pár hónapja lett vége, és az első volt nekem is...és az érzés hiányzik. Ne aggódj, szerintem sokan vagyunk ezzel így (habár ettől nem lesz jobb a helyzet). :(
2013. júl. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
2 hónapja szenvedsz mert szakítottál azzal akivel összesen 3 hónapig voltál együtt????
2013. júl. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ez így szokott lenni.
2013. júl. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ne aggódj Kedves Kérdező nagyon sokan vannak még így ,ahogyan te is.Én is világéletemben szerettem volna egy normális kapcsolatot ami számomra először úgy tűnt nem olyan nagy álom,aztán rájöttem a valóságra.Azonban nem volt még soha semmi komolyabb egyetlen egy hölggyel sem,szerinted milyen érzés nekem?:) látom te is sokáig hasonló helyzetben voltál,látod neked azért megadatott egy "falat" belőle.Ennek is már örülhetsz,te már megtapasztaltad valamennyire milyen ez,mások még ezt sem,szóval fel a fejjel. :)

22/F

2013. júl. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!