Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok a páromra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a páromra, holott még okot sem adott rá, csak mesélt az eddigi életéről, miként csalta barátnőit. Most nagyon szeret, látszik, mégis ha nincs velem, már azon jár az agyam kivel lehet. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha csak 3 órahosszára nem érem el, nem tudok róla, már azt képzelem,h nővel van. Pedig imád szeret. Ettől szenvedek, neki ezt el se mondom, mit tegyek ,hogyan küzdjem le?
2013. júl. 4. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked sincs sok eszed, ha egy ilyennel összejöttél. Téged is megcsal majd.
2013. júl. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát, ha csalta az előző barátnőit, akkor jogosan vagy féltékeny
2013. júl. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hagyjad ott .... nemfog megváltozni
2013. júl. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt mondta azért csalta őket, (2 komoly kapcsolatát) mert nem érezte h szeretik, nem kapott jót. most nagy a szerelem, nem tudom, lehet h én vagyok beteges :S
2013. júl. 4. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Heh, jó fej vagy... Persze mindenkinek kell egy esély, meg a háttértörténet is számít, de "sorozatcsalóval" nem kezdenék :D
2013. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rossz kifogás. Ha elégedetlen a kapcsolattal, tisztességes ember előbb szakít, azután keres mást.
2013. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!