Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerre két sráccal "járok",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre két sráccal "járok", most mégis mi legyen?

Figyelt kérdés

Mind a kettő tud a másikról, de mindketten úgy veszik, hogy velük vagyok együtt (pedig elmondtam ezerszer, hogy egyikőjükkel se).

Már többször ki akartam lépni ebből a helyzetből, de mindig visszatérnek hozzám, én pedig nem tudok egyikről se lemondani.

Tudom, hogy ez nagyon szánalmas és undorító, sose gondoltam volna, hogy valaha ilyen helyzetbe kerülök, de mégis hogy lehetne dönteni, hogy ki kell nekem?

Nagyjából 7-8 hónapja van ez így.

Ismerem én is a mondást, hogyha az elsőt szeretném, akkor a másik nem tetszett volna meg, tehát válasszam a másodikat... de itt ez annyira nem állja meg a helyét, ugyanazon a héten kezdődött mindkettőjükkel a randizás, és eléggé párhuzamosan alakult. És mindkettőjükben van rengeteg olyan dolog, ami az ideálom, viszont ezek nem ugyanazok a tulajdonságok...

22L


2013. júl. 1. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
dobj fel egy pénzérmét.... fej vagy írás...
2013. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd mindkettőt...
2013. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott mindkettőt, keress egy harmadikat, hiszen egyiket sem szereted. Amiről te írsz, az vonzódás, nem szerelem, a szerelem nem tűr meg másikat.


És én a helyedben kicsit hanyagolnám a párkapcsolat témát, ha csak ennyit jelent neked, hogy "mindkettő az ideálod.."

2013. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd mindkettőt,légyszives.
2013. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez van.Én is így vagyok.Csak én férfi..élvezd amíg lehet.Ha nagyon zavar,de szerintem nem zavar,akkor már régen kidobtad volna mint kettőt.
2013. júl. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hárman párban, ha elfogadják egymást, miért ne?
2013. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj összehozni egy FFL hármast. :)
2013. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
És 7- hónapja ez a helyzet senkit sem zavar? Akkor ők sem vesznek komolyan téged, nem kell aggódni.
2013. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
neked jó? nekik jó? ha tudnak egymásról és nekik megfelel és neked is jó akkor mi a gond? gyakorlatilag egyis sem a párod csak jól elvagytok, elba*sszátok az időt :D
2013. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!