Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nélkül nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nélkül nem tudok élni, de ő már nem szeret. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal, kb. 1,5 hónapja szakítottunk de én visszakönyörögtem magam.Ő mondta, hogy nem érez sokat írántam,de én bíztam benne, hogy ha megváltozok akkor ez változni fog.Sajnos eddig még nem változott.Rengeteget sírok de nem szeretnék elszakadni tőle mert ő a mindenem.Segítsetek, hogy tudnám visszakapni.
2007. szept. 24. 08:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg az Ő fejével gondolkozni.Te tudnál olyan vkivel élni,ha csak Ő akarná? Akármilyen nehéz is el kell Őt engedned!Ha nem változik meg irántad az érzése,tedd el az emlékeid közé,lépj tovább!Miért Őt akarod változtatni,miért nem a te érzéseidet? Ugye nem is könnyű! Csak akkor működik egy kapcsolat,ha mindketten akarják!
2007. szept. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínű kihült már az irántad érzett szerelme és ezért akar elhagyni.az ilyet jobb elengedni mert teljesen ki fog használni mert mindent el fogsz nézni neki nehogy elhadjon.szerintem neked sem fog jót tenni ha lépten nyomon megcsal,átver,megaláz,kihasznál,letiporja az utolso kis büszkeségedet és önbecsülésedet
2007. szept. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki hosszú távon olyan kapcsolatban él, amit a másik fél akar már, akkor abból minél hamarabb ki kell szállni!Miért? azért, mert a sírás még nem old meg semmit sem. Az a valaki, aki hagyja, hogy mellette sírj nem érdemli meg a könnyeidet. Jó vannak hullámvölgyek és hullámhegyek,de tartósan a boldogtalanság depressziót, fusztráltságot szül! Nem érdemes, hidd el! Fáj, nagyon fáj, de önmagad ne tedd tönkre, hiszen minden kezdet nehéz, de meg kell próbálni változtatni érzéseiden! Női moviltod sokkal fontosabb ennél, remélem rájössz!

Sok szerencsét!

2007. szept. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ebben a helyzetben voltam körülbelül 1 éve,én is sírtam napokat,éjszakákat, de tudtam hogy ő már nem szeret és próbáltam túltenni magam rajta hát ez úgy sikerült hogy 10 kg fogytam nem nagyon bírtam enni meg ilyenek!Utánna összeszedtem magam sokkal csinosabb szebb lettem és megmutattam neki, hogy nekem nem kell ő teljesen megvagyok nélküle persze ez csak színjáték volt, de sikerült!Addig próbálkoztam amíg tényleg így lett,már nem kellene semmi pénzért nekem ő!Most van egy új szerelmem aki tényleg szeret és én is szeretem nagyon!Őt el kell felejtened ne engedd hogy ennyire függj a férfiaktól!Járj szórakozni a barátaiddal,diszkóba,más pasikkal flörtöjj és meglátod jobb lesz!sok sikert!!szia

2007. szept. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha valami egyszer elromlott, annak oka van. Lehetnek hullámvölgyek és hullámhegyek. borzastó érzés az, amikor a kapcsolatban csak az egyik fél tud adni és a másik nem.

Próbáld meg magad függetleníteni a pasidtól. Járj el igenis szórakozni, ismerkedj meg embrekkel, legyen mindig az életben egy kitűzött célod arra az időre is, hogy mi lesz, ha egyedül maradsz! Nem tudom miért kötődsz olyan valakihez, aki csak fájdalmat okoz neked. Sajnálatból legyen veled valaki még borzasztóbb, ha sokáig kínzod magad nehéz lesz visszatérni a valós életbe.Minél hamarabb felismered azt, hogy nemcsak a pároddal lehetsz boldog, annál hamarabb ki tudsz szállni az egészből! Szerintem egy dolgot tanuljmeg jól, hogy sose építsd rá az életed a másikra!Mindig legyen egy "A" terved és egy "B" az életedben! Én is jártam már így, de ahhoz boldogok legyünk jó pár szakadékot meg kell járnunk!És szerintem minez kell ahhoz, hogy értékeljük mi a boldogság és mi nem.

Remélem, rájössz mihamarabb!

2007. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem hagyjad...ha szakítottatok akkor anak oka volt...elmúltak az érzések, amik már nem fognak újra visszajönni csak úgy!:(sajnálom!keressél mást, szórakozz, bulizz és el tudod majd felejteni, hidd el!
2007. okt. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!