Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik barátom. Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik barátom. Ti hogy viselitek el párotok nélkül?

Figyelt kérdés
Szerda óta együtt voltunk, a szünet miatt, de most nekem újra suli, neki meló. Legközelebb pénteken találkozunk. Úgy szokott lenni, hogy hétközben nem tudunk találkozni, de hétvégéket együtt töltjük péntektől vasárnapig. (de most jó pár hétig úgy lesz, hogy csak péntek-szombat, mert szombatonta dolgozom). Olyankor is, de most meg főleg borzasztóan hiányzik mellőlem.
2009. nov. 1. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
én olyankor lefoglalom magam. Ha már végképp nincs semmilyen tevékenység ami lefoglalna nekiállok aludni :)
2009. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok most,csütörtökön fogunk találkozni legközelebb és szinte egész szünetben éjjel nappal együtt voltunk,már most nagyon nehéz,ilyenkor msn-ezünk vagy telózunk és kicsit könnyebb,de talán jobb ha lefoglalod magad,csak nehéz a tanulásra koncentrálni vagy bármi másra,mert folyton csak ő jár a fejedben:S
2009. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok most én is. Holnap fogom látni,de már 5 napja nem találkoztunk.Sajnos nem lehetett.Igyekszem tanulni,de legszivesebben előretekerném az időt.Nincs bevállt módszerem,igyekszem mindig csinálni valamit,hogy ne érjek rá gondolkodni.
2009. nov. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok: nem hittem,hogy mások is így épp vannak ezzel most :) Jó tudni!
2009. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elég magyartalan lett a mondatom,de remélem értitek :))
2009. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon van időm ezen rágódni, mert nagyon elfoglalt vagyok (és ő is), de amikor csak tehetem felhívom, és általában a havi 1000 ingyen percet le is beszéljük.
2009. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na de jó nem vagyok egyedül:):(


nekem is hiányzik:(


Szombatig nem látom:(

2009. nov. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha naponta 2 szer ujjazod magad akk kevésbé hiányzik?:O jesszus,te nem vagy ép,normális embernek nem azért hiányzik a párja...hanem mert szeretiXDXDXDXD szegényem,hány éves vagy??????:O
2009. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

De jó látni,hogy nem csak én vagyok így ezzel:(

Énis nemrég búcsúzkodtam el a barátomtól,mert kollégiumban lakik így csak hétvégén látom:( Ilyenkor olvasgatok naplózott beszélgetéseket,vagy filmet nézek..mindenféleképpen próbálom elfoglalni magam.

L/18

2009. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon hiányzik :( bár mi azért hétköznap egyszer biztos találkozunk,meg a hétvégét nála töltöm.ő vidéken lakik én meg pesten..szóval..:(

ilyenkor telefonon keressük egymást,sms,néha msn.netezek,dolgzok,takarítok,szóval lefoglalom magam.

20/L

2009. nov. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!