Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy Ő az? Honnan lehet tudni, hogy valaki megtalálta azt aki mellett képes elköteleződni?

Figyelt kérdés

Lehet, sőt biztos, hogy hülyén hangzik. De honnan lehet tudni, hogy megtalálta valaki az ember azt a személyt akivel családot alapíthat és akár egy életet is leél?

már évek óta együtt vagyunk többször szakítottunk ( max az is csak 1 hét volt) sokmindent másképp látunk és megfogalmazni se tudom, hogy miért szeretem, csak szeretem és kész. A szerelem bár elmúlt de ugyanúgy kötődöm hozzá..

Honnan lehet tudni, hogy valaki megtalálta azt aki mellett képes elköteleződni?

L/23


2013. júl. 3. 14:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha nélküle nem tudnád elképzelni az életedet.
2013. júl. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha ő az, nem fogsz ilyen kérdéseket feltenni.
2013. júl. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ebben pont az a poén, hogy utólag tudhatod meg, előre soha. Ha lehúztatok együtt egy milliárd évet (vagy talán valamivel kevesebbet), akkor fogod tudni, hogy ja ő volt. Addig max reménykedni lehet, de általában nem jön be. :) Az csak az amerikai híg fosban van, hogy lelassul az idő mikor találkoztok és beúszik egy Sting dal, vagy valami hasonló szintén híg fos. :)


27/ jobbágy f

2013. júl. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Lilith1994 ***** válasza:

Ha majd meg találod az igazit akkor nem fogsz ilyen kérdést fel tenni, mert tudod és slussz. :)

ámm szerintem ha már szét mentetek 1x 2x akkor az nem az igazi... lehet én vok a hülye...

2013. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A nagy ő baromságot hagyjuk kérlek, a víz is kiver tőle. Egyébként ezt el kell dönteni, márpedig egy végleges döntés meghozatalának kérdése az önismeret: azaz önmagad ismeretében ki tudod e jelenteni, hogy életed végéig vele akarsz maradni.


Persze a kiegyensúlyozottan működő kapcsolatnak meglepő módon a kiegyensúlyozottság az egyik feltétele, azaz nem szakítunk folyamatosan, ha gond van.

2013. júl. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Az ha veszekszik egy pár esetenként pár napig haragban vannak az nem hinném hogy akkora gond lenne. Nagyszüleim 65 éve vannak együtt és ők is szoktak a mai napig összebalhézni.. mégis együtt vannak és kitartanak. Minden összeveszésnél elgondolkozikaz ember hogy akkor Ő e az és sztem ebben semmi furcsa nincs. Csak az életemben annyi rossz döntést hoztam már hogy reméltem kaphatok erre legalább valami kis receptet..
2013. júl. 3. 15:11
 7/17 anonim ***** válasza:

Értelmetlen a kérdés maga. Ha belegondolunk biztos mindenkinek van egy olyan párja a Földön a 7 milliárd emberből akivel a legesleges legtökéletesebb lenne minden.

Csak hogy valószínű ezt senki se találja meg, így mindenki a legjobbra törekszik. Ha valakit el tudsz fogadni úgy, hogy ha jön egy jóképűbb, izmosabb, okosabb, viccesebb, ...stb ember akivel boldogabb is lehetnél, de te akkor is a jelenlegi párod mellett maradsz, és kitartasz, mert őt választottad és sz@rsz rá hogy a másik mennyivel ideálisabb lehetne, akkor Ő az embered azért mert... Csak, hát ugye nehéz így előre tervezni mert lehet tényleg jön jobb és sokan váltanak is :D

Igaz szerelem, meg ilyen nyálas hülyeségekben amúgy sem érdemes hinni :D

2013. júl. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

a lépés mindig utólag dől el, hogy jó v, nem

amúgy nem is ilyenkor nehéz a döntés, hanem később miközben folyamatosan változik mindenki és a körülmények, ezért a megtartás és alkalmazkodás a nehéz, most ha jó valaki nem tudod mi lesz 5 év múlva, lényeg TE mit akarsz, ő mit akar, a kapcsolatárt naponta kell tenni,

ha most nem tudod, akkor nem is fogod tudni N

2013. júl. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Az ha veszekszik egy pár esetenként pár napig haragban vannak az nem hinném hogy akkora gond lenne."


A balhé és a harag melyik univerzumban ekvivalens a szakítással? Én a párommal voltam már haragban másfél évig is, de nem szakítottunk. Ott táncoltunk a határán, de mindketten tudtuk, hogy ez egyirányú utca.


"Csak az életemben annyi rossz döntést hoztam már hogy reméltem kaphatok erre legalább valami kis receptet.."


Recept nincsen sajnos. Egy párkapcsolati döntés pedig nem hiszem, hogy lehet helyes, vagy helytelen, maximum elhamarkodott. Abban a pillanatban valamiért úgy gondoltad, hogy azt kell lépned, akkor úgy is kellett, hogy tegyél. Ha rosszul jöttél ki belőle, akkor az egy sokkal tanulságosabb döntés volt, mint hinnéd, feltéve, hogy a tanulságot helyesen szűrted le. A helyes tanulság pedig nem az, hogy "szakítottam az előző pasimmal, ami hiba volt, akkor most ezzel nem szakítok", mint ahogy fordítva sem oké, hogy "az előző kretén pasimnak mindent elnéztem, ez többé soha egy pasival sem fordul majd elő" is ugyanilyen szar. A tanulópénzt mindenki addig fizeti, ameddig szükség van rá - persze vannak kivételek.

2013. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Csináld úgy, mint én: SZ*RD LE!


:)

2013. júl. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!