Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Borítsak, vagy hagyjam hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borítsak, vagy hagyjam hogy a barátnőm egy se. Fej mellett éljen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Barátnőm,és a párja lassan 3. éve együtt vannak,viszont másfél éve a srácot rajtakapta bnőm,hogy csókolózott egy másik nővel,mint kiderült,a pasi ex csaja.....

Végül megbocsájtott neki a csaj,bár tőlem is tanácsot kért,és én elmondtam,hogy nagyon ellenzem eszt,de nem szeretnék beleszólni.

Nekem a kezdetektől fogva nem szimpi a srác,nem dolgozik,a bnőm tartja el konkrétan,van szakmája,de ő pl gyárba,áruházban,MC Donaldsban sem hajlandó dolgozni,tehát mondhatjuk hogy a saját hibájából munkanélküli....


Na de a lényeg,hogy egy chat oldalon megtaláltam a srácot,(becenév+születési dátum alapján ismertem fel,majd küldött képet)na én ráírtam,persze kamu csaj képével,és azt írta nekem,hogy szingli,meg hogy nincs barátnője,de dolgozik (persze)ezért találkozásra nem mindig ér rá,meg van egy lakótársa (gondolom bnőm) aki miatt nála nem jó......


Gerinctelen kis puhapocs.....ti borítanátok...

Látjátok milyen rafinált sunyi kis féreg,sztem akár évekig

és tudná ezt csinálni,úgy h bnőm nem jön rá.....



2013. jún. 26. 07:16
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha igazán érdekel a barátnőd sorsa,mindenképp leplezd le

a férget!


Persze legyen bizonyíték (mentett beszélgetések...stb)

2013. jún. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is leplezd le, ha már te tudsz róla és később a barátnőd megtudja, hogy te már tudtál róla, az is nagyon rosszul fog neki esni
2013. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mond el a barátnődnek, talán észhez tér és kidobja végre azt a kis sunyi élősködőt.
2013. jún. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A gond az, hogyha most leleplezed, akkor a barátnőd ismét nem fogja megtanulni, hogyan ismerje fel azokat a nonverbális jeleket, amelyek a csalást- félrelépést (röviden az ilyen kis férgeket) jelzik. Enélkül a skill nélkül ismét belefuthat a következő kapcsolatánál egy ilyen incidensbe (elvégre te sem leszel ott mindig).

Hagyd, hogy magától jöjjön rá, és maximum enyhe utalásokat tegyél. Reméljük nem évekbe fog telleni.

2013. jún. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Húhh , a 4-es válasza eléggé elgondolkodtató, megy a zöldpacsi, gratula. (Én meg asszittem, hogy én vagyok a legokosabb... hát nem)Ha szólsz, akkor legyen bizonyíték, de akkor is nehéz lesz, mert találkoznod kell néha a sráccal(de nem biztos), és érezni fogod a gyűlöletét, még talán te fogod magad rosszul érezni. Ha meg szereti a lány, akkor nála se leszel szimpi, elég nehéz dolog. Ha nem szólsz, neked lesz lelkiismeretfúrdalásod. Írd meg mi lett. Sok sikert!
2013. jún. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4-es abszolút igaz!
2013. jún. 26. 08:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha leleplezed, azzal csak magadra haragítod a barátnődet. Úgyse fogja elhinni, v ha el is hiszi, megbocsátja a srácnak, mert az túl jól néz ki ahhoz, h otthagyja.
2013. jún. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a te helyedbe pontosan nyomatnék valami sztiflereset. Pl meghívnám őket valami "bulira" s így képeket csinálnék arról, hogy miket irogat a te kamu profilodnak, illetve szereznék még egyéb dokumentumokat, pl találkát szerveznék s videóra venném ahogy vár, s úgy lenne a videó hogy felismerhető legyen a helyszín stb. majd odaállnék elé az arcába mutatnék s betolnék egy olyat, hogy lelepleztek barátom, most bekaphatod a ká-rom, nem tudsz most mit tenni, csak térdelni s a szádba venni.Csinálod míg akarom, s majd az arcodat betakarom! én személyiségemből adódóan benyomnám és röhögve lelépnék oldjákmeg. ha a barátnőd visszafogadná akkor folyton szopatnám a gyereket de tutira. tső
2013. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mutasd meg neki azt a beszélgetést, amint tudod!

A barátnőd meg elég naiv egy teremtés...

2013. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!