Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhet irántam? Mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? Mi lesz ebből?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok az egyik legjobb barátomba több, mint egy éve. Ő 21 éves én 18. Elég gátlásos, csendes srác és nagy csalódás miatt rég nincs barátnője. Egy a baráti társaságunk így sok időt töltünk együtt és egy idő után napi szinten keresni kezdett. Hónapokig találkozgattunk kettesben is. Volt csók, szóba került, hogy esetleg lehetne valami komolyabb, tudja hogy érzek iránta és neki is vannak érzései. Úgy 2 hónapja egyik napról a másikra mindez félbeszakadt. Nem keresett, került, ha kerestem nem válaszolt. Nagyon kétségbe estem, szenvedtem, de a barátaink biztosítottak róla, hogy nincs senkije talán csak idő kell neki.

Ez idő alatt dolgozott és csak ritkán járogatott el egy-egy ismerőssel.

Úgy 2 hete ismét eljár velünk és keresi a társaságom aminek örülök, viszont még mindig nem jutottunk sehová. Nem sok magyarázatot kaptam a történtekről de mondta hogy hiányoztam neki és folytassunk mindent ahol abba maradt. Kedves és kitüntet a figyelmével, mint azelőtt. De nemértem.. Lesz ebből bármi is? Mit tegyek? lassan megőrülök

Előre is köszi


2013. júl. 2. 01:26
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Mi lesz ebből? Házasság, két gyerek, egy fiú, egy lány, egy kertes családi ház, egy balatoni nyaraló, szeretetben eltötött öregkor.
2013. júl. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát.....ha nagyon akart volna tőled valamit(komolyabb dologra a gondolok),akkor valószínűleg most te lennél a barátnője!

Sajnálom,gondolom nem ilyen választ vártál,de az egy dolog hogy dolgozik,amire mindenképp szeretne időt szánni,arra tudna.....

2013. júl. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó, igen, valószínűleg nem ilyen választ várna szegény, gondolom te is olyan vagy, aki szereti szenvedni látni a másikat...korrekt.


Kérdező, lehetett bármi időközben a barátodnak, csak nem beszélt róla. Hidd el, ha látja rajtad, hogy kedveled őt, és normális, akkor keresni fog Téged.

Ha csalódott már, akkor lehet, tényleg kicsit több idő kell neki, próbálj megértő lenni.

2013. júl. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ma 05:28!


Nem azért,de szerintem semmi rosszindulat nem volt a 2. válaszban,ugyanis szerintem ha a srác komolyabban gondolná a dolgot,már rég együtt lennének!!


Járnak,majd a pasi mellőzi a csajt,aztán megint járnak,majd megint szünet.....


"esetleg lehetne valami komolyabb"


Meg nem arra utal,hogy a srác biztos a dolgában....


Nem értem,mosta ha pl én azt írnám,hogy oké,"tuti beléd van esve a srác,csak jól titkolja",akkor az úgy korrekt lenne???


Attól még hogy valaki nem s..gnyalós választ ír,szerintem nem feltétlenül azt jelenti,hogy az illető szeret másokat szenvedtetni......

2013. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is ettől féltem.. Csak kíváncsi voltam külső véleményekre.. Reménytelenül szeretem az a baj..
2013. júl. 5. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!