Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bennem van a hiba, hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bennem van a hiba, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt a barátommal.. és sok rosszat kaptam tőle.. nem foglalkozott velem, más csajokat helyezett előtérbe, bántott is és csodálkozik, hogy nem tudom mit érzek már iránta.. megtesz mostanában értem mindent, de kijelentette hogy ha nem fogja rajtam látni, hogy akarom meg hogy nem simogatom meg nem foglalkozok vele akkor nem bírja sokáig.. és mondom megérthetnél, hogy miért vagyok ilyen félek már szeretni is.. és hogy én a múltba élek, hogy mi volt régen stb. de őszintén töröljem ki az emlékezetemet kb.? Másban is ugyanúgy benne van amit tettek vele.. és én vagyok még a rossz, hogy nem tudok a jelennek élni, mert az van bennem mi volt régen és biztos az lesz most is..ha valaki megbánt minket vagy csalódunk benne legyen az barát vagy akárki nem tudunk már úgy viszonyulni hozzá, mert bennünk marad örökre, hogy ezt meg azt csinálta velünk vagy bennem van a hiba?
2013. jún. 30. 23:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy kérdésem van: egyáltalán te mit keresel ilyen nyomoronc mellett?
2013. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!