Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, ebből két éve élünk együtt. 1,5 évig nem volt semmi baj. Heti 2-3 szex, nekem is neki is ennyi bőven elég volt. Fél éve viszont semmi. Ezerszer próbáltam vele beszélni erről. Annyit tudtam kiszedni belőle, hogy stresszes a munkahelye, nincs energiája már szexelni velem. Hogy mitől lett mostanában stresszesebb a munkája, azt nem tudom, mert 10 éve ugyanott dolgozik. Ezt nem tudtam kiszedni belőle. Viszont kezdem egyre rosszabbul tolerálni az éheztetést. Ugyanis, ha megkérdezem tőle, hogy mégis szerinte mikor fog ez rendeződni, csak annyit válaszol, hogy mit tudom én, majd valamikor biztos. A múltkor annyira felhúzott ezzel a válasszal, hogy hajszál híján azt mondtam neki, hogy akkor keressen olyan munkát, ami megfelel neki. Erre alapozzak hosszútávú kapcsolatot? Az én munkám is stresszes, de én nem azon agyalok folyton otthon is. A másik meg az, hogy tudom, hogy a szex nem létszükséglet, de így nem sok értelmét látom a további együttélésnek. Nekem nem lakótárs, hanem élettárs kell, és ebbe szerintem beletartozik a többé-kevésbé rendszeres szex is. Ezt is tudja. De semmi változás. Még csak annyit, hogy azóta semmilyen módon sem elégít ki. 34/N 39/F

Mit gondoltok róla?



2013. febr. 28. 12:09
1 2
 1/15 anonim válasza:
35/N vagyok. Nálunk is így van. részemről van a gond. valamiért nem kívánom. szerintem sok múlik azon, hogy mennyire vagy FÉRFI. mennyire kemény és határozott? legalábbis nálunk én ezt hiányolom....
2013. febr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Olyan szinten biztos benned van a hiba, hogy egyértelműen nem kíván. Talán már félre is lép. Ki tudja... Így tényleg nem érdemes együtt lenni valakivel.
2013. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nincs még ehhez elég tapasztalatom, de!

Próbáld meg egyszer meló után egy finom vacsorával várni otthon, csalj egy kis romantikát a levegőbe. Biztos jól fog neki esni. Lefekvéskor masszírozd meg, kérd meg, hogy engedje el magát. Aztán a lágy masszázsból legyen valami erotikus. Elégítsd ki orálisan stb.

Hajár!

2013. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Végigolvastam és csak azt hagytam ki belőle, hogy én vagyok a nő. Tehát a barátom nem akar kielégíteni sehogy.
2013. febr. 28. 12:17
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt cáfolnám, hogy nem kíván. A vágy megvan. De hiába kíván, ha nincs merevedése.
2013. febr. 28. 12:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel te vagy a nő, ezért számomra elég egyértelmű, hogy a melóhelyén "megeteti" valaki rendszeresen. Sajna tapasztalat. Ha akarna még téged, akkor félre tudná tenni a munkahelyi stresszt. Ez egy olyan szöveg a pasiktól, mint mikor a nők mondják, hogy "bocs, most fáj a fejem/hasam stb". Az olvasottak alapján azt gondolom, hogy sajnos nincs benne elég gerinc ahhoz, hogy eléd álljon, és azt mondja, nem akar már többet téged, szakítsatok. Addig fogja így húzni-nyúzni a dolgot, míg a másik nő ki nem erőszakolja, hogy most már lépjen valamit, mert neki ez így nem jó. És akkor majd jön azzal a szöveggel, hogy a pasid, hogy hát ő igazából téged szeret, meg aztán azt se tudja mit akar, meg nem is érti, de az a másik nő úgy vonzza, ez elképesztő. Kívánom, hogy ne így legyen, de a leírtakból nekem ez jött le :(
2013. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy átállt a sötét oldalra. Mert egy olyan helyen dolgozik, ahol 8 férfi van csak rajta kívül. Bár lehet, hogy beújítottak egy közös barátnőt, aki mindenkit kiszolgál. Manapság már minden előfordulhat.

Majd megpróbálok utánajárni.

2013. febr. 28. 12:30
 8/15 anonim ***** válasza:
35-40 év között drámaian lecsökken a férfiak tesztoszteron szintje. Ha sporttal, táplálék-kiegészítőkkel nem tesz ellene, az bizony járhat efféle tünetekkel. Vegyél neki Men Power-t. Sima, pár ezer forintos vitamin. Csodát tesz. ;)
2013. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Háát akkor semmi kép ne nyald ki.. :)

Na jó komolyra fordítva a szót akkor is azok lehetnek a problémák, amiket fenn említettek....

2013. febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"35-40 év között"

Te jó isten, akkor mi lesz később? 40 felett már örülni kell, az évi egy szexnek is?


De ha szerinted ez a vitamin segít, megpróbálom. De most egy kissé megdöbbentem a válaszodon. Erre azért még nem számítottam. Azt reméltem, hogy ez majd később fog bekövetkezni.

2013. febr. 28. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!