Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők! Bennem van a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, ebből két éve élünk együtt. 1,5 évig nem volt semmi baj. Heti 2-3 szex, nekem is neki is ennyi bőven elég volt. Fél éve viszont semmi. Ezerszer próbáltam vele beszélni erről. Annyit tudtam kiszedni belőle, hogy stresszes a munkahelye, nincs energiája már szexelni velem. Hogy mitől lett mostanában stresszesebb a munkája, azt nem tudom, mert 10 éve ugyanott dolgozik. Ezt nem tudtam kiszedni belőle. Viszont kezdem egyre rosszabbul tolerálni az éheztetést. Ugyanis, ha megkérdezem tőle, hogy mégis szerinte mikor fog ez rendeződni, csak annyit válaszol, hogy mit tudom én, majd valamikor biztos. A múltkor annyira felhúzott ezzel a válasszal, hogy hajszál híján azt mondtam neki, hogy akkor keressen olyan munkát, ami megfelel neki. Erre alapozzak hosszútávú kapcsolatot? Az én munkám is stresszes, de én nem azon agyalok folyton otthon is. A másik meg az, hogy tudom, hogy a szex nem létszükséglet, de így nem sok értelmét látom a további együttélésnek. Nekem nem lakótárs, hanem élettárs kell, és ebbe szerintem beletartozik a többé-kevésbé rendszeres szex is. Ezt is tudja. De semmi változás. Még csak annyit, hogy azóta semmilyen módon sem elégít ki. 34/N 39/F

Mit gondoltok róla?



2013. febr. 28. 12:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát ez komoly gond és semmiképp nem normális. Mindenképp meg kéne beszélni, mert ez igy nem maradhat. Nálunk sem egyforma a libidó, mert sajna én nem kivánom annyit, na de azért a havi 4-5-6 alakalom mindig meg van és emellett rendszeresen kielégítem a férjemet más módon, mivel ö meg igényli. Férfiaknál tényleg létezik oylan hogy a stressztől nincs annyira kedvük, de ez nem tarthat fél évig. Na meg hogy irtad hogy az a gond hogy nem áll neki, igy lehet valami szervi probléma van. Érdemes lenne utána járni. Ne maradj egy ilyen kapcsolatba ha neked ez ne megfleelő (ami teljesen érthető). Ne az legyen hogy csak az idődet vesztegetd vele. Valamit tenned kell, mert ez igy nem maradhat. Föleg ha lassan gyereket szeretnél, nincs annyi időd nyüglődni egy nem megfelelő kapcsolatban. Az meg hogy nem elégít ki végképp bunkóság.
2013. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, de talán meg tudom magyarázni, legalábbis azt a részét, hogy amikor én nem kívánom, akkor miért nem. Mert zöme részt én sem kívánom a szexet eltekintve attól, hogy néha a békesség kedvéért úgy teszek, mintha kívánnám. Egyrészt néha azt látom, hogy úgy jön ki a toalettről, hogy nem mos kezet, vagy a mosogatóba mossa meg a kezét, és hasonló kiábrándító dolgokat tesz, amit nem teszek szóvá, mert bennem is van hiba, de belül legmélyen ott marad bennem. Másrészt, amikor azt látom, hogy egész nap robotolok munkahelyen és otthon is, ő meg csak ül a gép vagy a tv előtt és semmit nem képes csinálni, az is nagyon lelohaszt és sajnos nálam igen, a szexuális vágyat lohasztja le, mert úgy érzem, nem számíthatok rá, hogy nem szeret annyira, hogy levegye a vállamról a terheket. Az is rossz, hogy már nem kapok tőle szerelmes email-eket, virágot, csokit, mondjuk kb semmit csak úgy. Nem visz el vacsorázni, egy mozit úgy kell kikönyörögni. Ezek után én is úgy érzem, hogy akkor én miért feküdjek le vele? Nem tudom másnál is ilyen helyzet lehet-e, ez a saját esetem.
2013. febr. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "vitaminos" válaszoló. A párom 46 éves. És nincs semmi gond a szexuális életünkkel. Igaz, csak néhány hónapos a kapcsolat, de hetente 5-6 alkalommal van szex.


Ő mesélte, hogy 37-38 éves kora táján szembesült azzal, hogy nem megy a szex. Zakatolt a szíve egy alkalommal, s azt hitte, hogy belepusztul, mire befejezi. A következő alkalommal már csak félkemény volt. Akkor megrettent, hogy mi van, ha 40 éves korára teljesen impotens lesz. Nem beszélt az exével a dologról, mert szégyellte magát.


7 hónapig vívódott, mire összeszedte magát, s bevallotta magának, hogy bizony komoly gondja van. Utánaolvasott, letette a cigit, amit 20 évig "rágott", elkezdett sportolni, majd multivitaminokat, teszto-fokozókat evett, illetve letett a hétvégi haveros-tekézős-sörözős programokról. Váltott az étkezésén, áttért az egészséges táplálkozásra. Most jobban néz ki, mint 10 évvel ezelőtt. Senki nem hisz a szemének, amikor megtudják, hogy hány éves.


Sajnos, mire ez a folyamat lezajlott, addigra végérvényesen kihalt a kapcsolatukból a vágy... Persze én most annyira nem sajnálkozom, de az exe is mindig megdöbben, hogy mekkora kukák voltak...

2013. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem, ez sajnos igy van...sokunknál
2013. febr. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Akkor itt nem a baj, amit eddig gondoltam. Nemcsak a stressz az okozója. Hanem a napi egy doboz cigi 14 éves kora óta, napi 1-2 doboz sör jó régóta, plusz haverokkal hétvégi sörözős unikumozós partik. Sport utoljára kb. 10 éve. Mondjuk az egyetlen ami jó, az a vitamindús táplálkozás, de az is csak azóta, hogy én főzök rá. Az az idő pedig elég kevés.

Ahhoz viszont szerintem én kevés vagyok, hogy ezt megszüntessem, ha ő nem akarja. És valószínűleg nem akarja, mert akkor már megtette volna.


Köszönöm a választ "vitaminos".

De a többieknek is.

2013. febr. 28. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!