Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nem szeretne lefekud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem szeretne lefekudni velem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyunk mar 4 honapja de meg mindig nem szeretne szexelni velem. O meg szuz, nekem mar van tapasztalatom benne. en 18 vagyok, o 17. Nem ertem mi lehet a problema, mivel o nem egy felenk srac szoval drogozik is neha, mindig benne van mindenben a baratokkal sosem volt felenk, mind a ketten elegge nepszerunek szamitunk a varosunkban. En vagyok az elso baratnoje, mivel eddig nem nagyon erdekeltek a lanyok, csak az hogy a barataival lehessen ejjel nappal. A kapcsolatunk elejen annyira tokeletes volt, o volt a legedesebb srac a vilagon de mostanaban annyira nem kedves velem es mar en sem erzem magam az igazinak. Nem tudom hogy miert. Szerintem annak is koze van, hogy en mar a 3. het utan nagyon szerettem volna szexelni vele es azota vissza kellett fognom mindent magamban. Csokolazason kivul SEMMIT nem csinaltunk meg pedig en nem egyszer probalkoztam kedvesen simogatni, csokolgatni. Szinte minden este azt mondja hogy almos es inkabb alszik. Ssokolozni sem szoktunk mar annyit. Olyan rossz erzes, rengeteg baratom mondja azt, hogy biztos meleg ilyen nem letezik hogy valaki nem szerente szexelni a baratnojevel. 100%ig biztos vagyok benne, hogy nem az. Nem hisz istenben sem, szoval vallasi dolognak sincs koze hozza. Azt is tudom, hogy szeret. 7 napbol 6 napon egyutt alszunk szoval mondhatni, hogy ejjel nappal egyutt vagyunk. Mostanaban rengeteget veszekszunk foleg ez miatt a szex dolog miatt. En is szeretem ot, de 18 eves vagyok ugy erzem hogy elnem kene az eletemet nem pedig varni ra evekig. Tudnatok tanacsot adni hogy mitol lehet ez, vagy mit csinalhatnek? O azt mondja, hogy csak fel legfokeppen azert mert nekem mar van tapasztalatom. Viszont en nem erzem magam boldognak mar igy ebben a kapcsolatban hiaba szeretem.

2013. jún. 28. 22:17
1 2
 11/14 Pendulum92 ***** válasza:
Én is valami lelki okra tippelek.
2013. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van egy olyan tippem, hogy lehet úgy gondolja kicsi a nemiszerve és emiatt gátlásos..vagy akármilyen testi "hiba" ami miatt nincs önbizalma..
2013. jún. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
mert még lehet gyerek a lelke. Engem inkább 17 évesen kezdett el érdekelni a dolog, addig wowoztam
2013. jún. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 kolosszus22 ***** válasza:

Elég fura, de szerintem szimplán be van szarva a tapasztalatlansága miatt, nem tudja hogyan is kezdjen hozzá, esetleg attól is félhet, hogy nem fog megfelelni az elvárásaidnak (illetve az is benne van a pakliban, hogy nagyon kicsi a szerszáma vagy ő gondolja annak és szégyenli). Ezek közül lehet valamelyik a bibi, vagy ezek kombinációja. Jobban jársz ha kezedbe veszed az irányítást és te mászol rá egy meghittem estén.

26F

2013. jún. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!