Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A segítségeteket szeretném kérni. Szóval az van, hogy kb 2-3 hete megismerkedtem itt egy fiúval, nagyon szimpi nekem, meg is beszéltünk egy talit, de még nem láttuk egyást, szóval végülis vakrandi. Viszont most járok egy tanfolyamra és ott megtetszett egy fiú, nem beszéltem még vele, de nagyon tetszik és ahogy észrevettem elég sokat néz. Ma is mikor kinn voltunk mondott valami vicceset, én a lányokkal álltam, ő a haverjaival, na mikor mondott egy vicces dolgot, először rám pillentott, hogy nevetek-e. és ez még többzsör is volt, akkor is mikor nem ő mondott vicceset, szerintetek tetszehtem neki, vagy mitért nézett rám? Tuti, hogy engem nézett, máskor is jártam már úgy, hogy nézett egy fiú, mondom magamban tuti nem engem néz, nem foglalkotam vele. és még is bejelölt facen és rá írt, szóval nem képzelem be. és amúgy mindig azt mondják, hogy a szép a mosolyom, szóval lehet, hogy azért is néz. Viszont nekem nagyn tetszik a srác. NA most szerintetek mit csináljak? A talira elmegyek, mert megígértem, de mi van, ha megtetszik az a srác is és én is tetszem neki. és mit csináljak ha ondjuk a tanfolyamos srác is lépni fog? Szerintetek mit csináljak? El se menjek a talira vagy mi? Amúgy a alis srác elég messze lakik, viszont a tanfolyamos meg nem annyira. Szerintetek mit csináljak?
2013. jún. 27. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:

a tanfolyamos egy besz@ri puhapöts,nem mert odamenni hozzád ismerkedni.

uh előbb nézd meg a másikat,az legalább mert kezdeményezi,bátrabb.

2013. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ, rendben akkor találkozok vele, a másikkal meg majd meglátjuk,hogy mi lesz. de mondjuk a haverjaival volt, szóval megértem, hogy nem jött odahozzám. de lehet, hogy barátnője van, sose lehet tudni. kerestem facen, de nem találtam meg sajna, csak az egyik haverját, csak mivel nem vagyok iserőse, így nem látom az ő ismerőseit. na mindegy, akk előbb talizok a másikkal és majd meglátjuk, hogy mi lesz.
2013. jún. 27. 22:49
 3/5 A kérdező kommentje:
amúgy még nyugodtan válaszolhotok, hátha valaki másképp gondolja.
2013. jún. 27. 22:50
 4/5 My Conserve ***** válasza:

Imádom az ilyen kérdéseket. Rád nézett, hogy nevetsz-e. Hát könyörgöm, lehet, hogy éppen azt mondta, hogy olyan szép lófogú vagy, azért nézett rád. Kívülről ezt így nem lehet megmondani.


Menj el a talira nyugodtan, aztán majd meglátod. Szerintem Robinsonon kívül mindenkinek van több ilyen vonzó ember is az életében. Aztán majd az egyik összejön, vagy nem. Egyelőre még nem tartotok ott a vakrandissal, hogy megcsalás legyen, ha esetleg ezzel a tanfolyamos sráccal is flörtölsz.


Persze ha mindkettőre mosolyogsz, akkor majd jönni fog egy olyan pillanat, amikor döntened kell. De most még nem tartasz ott.

2013. jún. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi neked is a választ. de azt tuti, hogy nem gondolta, hogy lófogú vagyok, mert szépek a fogaim. illetve nagyon sokan mondták már, hogy szép a mosolyom. szóval az is lehet, hogy csak a mosolyom tetszett neki. más nem. de nem hinném, mert elég sokszor szokott engem nézni. és mint már írtam, tudom, hogy hogyan néz akkor egy srác, ha tetszem neki. de elmegyek a talira, hátha összejön, ha meg nem, akk majd arra fogok várni, hogy a tanfolyamos lépjen. mást nem fogok tudni csinálni. egyébként, ha valakinek van még véleménye nyugodtan leírhatja.
2013. jún. 30. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!