Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tennétek meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tennétek meg az első lépést ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Felvezetés:

Először is 17/f és 17/l ről lesz szó. Én vagyok a fiú aki beleszeretett az osztálytársába ( tudom házi nyúlra nem lövünk), de mégis benne találtam az igazit, közös érdeklődési kör, jól kijövünk.


Fő kérdés:

Múltkor egy hosszú osztálykirándulás alkalmával odaültem mellé beszélgetni, elvoltunk, rajtam fekve aludt el...stb. Most, hogy itthon vagyunk próbálkozok nála, de mindig olyan furcsán kezeli a szitut. Pl. Kistesómat látta és mondta, hogy milyen cuki, erre én poénból, hogy velem együtt, de erre meg azt mondta, hogy nem-nem. Annyira nem veszem magamra, de mindig ez megy, hogy így szekálódik, s nem tudom komolyra fordítani a szót nála.



2013. jún. 19. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Talán beszélj vele arról, hogy nagyon jó volt a mély beszélgetés és az, hogy olyan közel érezted magadhoz amikor elaludt rajtad. Elmondhatod neki, hogy ha csak barátilag is, de ezt folytathatnátok, mert kedveled őt és úgy érzed van köztetek ez a kapcsolat. Már ha így van. Ha te teszed "barát zónába", és nagyon figyelmes vagy, törődsz vele, de nem mászol rá, akkor előbb utóbb kiütközik, hogy akar-e többet vagy sem.
2013. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blinty666 válasza:
Nem lehet ,hogy egyszerűen ilyen a stílusa ? Vedd a lapot egyből és csapd le az egyszerű labdákat !Ha valamit odacsíp ,akkor te is tegyél egy kis szurkálódó megjegyzést (persze csak a jóízlés határain belül ).Ha tényleg ilyen a stílusa és laza is ,akkor venni fogja a lapot ,esetleg elmosolyodik.
2013. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló, igen jó jó már rég barátok vagyunk, jóban voltunk eddig is. Ha megmondanám neki őszintén lehet egyből elküldene a sunyiba a lentebb leírtak miatt.


Második válaszoló, igen ilyen csipkelődős stílis meg laza és éppen ezért nem tudok komoluan beszélni vele...

2013. jún. 19. 17:01
 4/4 A kérdező kommentje:
* stílus * komolyan
2013. jún. 19. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!