Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen volt az első csók és, hogyan milyen helyzetben történt?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok! :D

Még soha nem csókolóztam, és ezért kérdezem. :D



16F


2011. máj. 2. 11:57
1 2
 1/12 ameoland ***** válasza:
Nem lenne sokkal nagyobb élvezet, ha magad fedeznéd fel ennek a varázsát, mint hogy más ember leírja? Azért az olvasás, és a megtapasztalás ég és föld:)
2011. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

14 évesen csókoltak meg a lakóépületben a lift előtt..Nem volt nagy szám,mert éppen befejeztük a fagyi evést,és a citrom ízen kívül más nem éreztem..Hát nem kapkodtam a következő csók után...

23/N

2011. máj. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14évesen. sötét volt és egy lámpafény alatt :) nem bántam meg, szívesen gondolok vissza rá.
2011. máj. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bocsi az előző vagyok. 20L
2011. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

13 éves voltam .


Sokat beszélgettünk a sráccal .. Suliban is .. meg MSN-en is .. aztán kézenfogva kísért el az órámra.

Ez egy pénteki nap volt .

Hétfőn pedig egy szünetben megcsókolt. ;$

Azóta együtt vagyunk .. immár lassan 3 éve .. : )


16/L

2011. máj. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Khm :D Piás voltam és 18 éves.

Nem is ismertem, de annyira aranyos volt, meg jó volt a zene, hogy egyáltalán nem bántam meg:D

19L

2011. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csak tudni szeretném, hogy mások, hogyan és milyen helyzetben csináljak.


Kicsit bővebben is leírhatnátok, a fiú, hogyan nézett, milyen fejet vágott, mikor fogta meg a kezed, te mit gondoltál, mit éreztél, cikinek találtad, én hasonlóra gondoltam.


Nem arra vagyok kíváncsi, hogy "Petivel a padon ültünk, én balra néztem, és Peti megcsókolt".


Hanem, hogyan élted át, stb, ilyen lényeges de fontos apróságok.


Köszi, remélem nem vagy kérés.

Komolyan azt gondoltam a lányok ilyen érzelgősebbek, hogy ezekre jobban emlékeznek.


Tévedni emberi dolog, nem de bár..

2011. máj. 2. 12:11
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 12:01 vagyok..Nem volt semmi "láz" vagy remegés...

Együtt lógtunk,együtt voltunk mindig..Éppen fagyizásból indultunk hazafelé,és mivel én lakótelepen laktam( 10-dik emeleten) elkísért a lépcsőházba ,és megvárta velem a liftet.Addig elnyaltuk a fagyit,és dumáltunk mindenféléről. Majd amikor megjött a lift jött a búcsúzás ideje.Akkor nem az arcomra adott két búcsúpuszit,hanem lesmárolt..Mivel nem olt előtte semmi jel,így ne is készültem fel a csókra.Ezért is nem éreztem olyan megrendítően jónak...Csak citromízű csók..Majd beléptem a liftbe és hazamentem...

2011. máj. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

16éves voltam és az unokatestvéreméknél nyaraltam,megismerkedtem az egyik haverjával,tetszettem neki elhívott sétálni,mikor hazakísért az ajtó előtt a lépcsőházban megkérdezte lennék-e a barátnője és igent mondtam és megcsókolt,jó volt bár kicsit "féltem,izgultam" hisz az első csók volt,szép emlék marad :-)Mivel az volt az első csókom nem volt viszonyítási alapom,de most már van így tudom,hogy jól csókolt :-)

21/N

2011. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

12 éves voltam, a srác elhívott sétálni, aztán megcsókolt...furcsa volt, meg én béna is voltam, ő 14 volt, valamivel tapasztaltabb volt nálam, de én nemszámítottam arra hogy neki csók is kell majd és ilyesmik...aztán hazamentem és a sokktól sírvafakadtam...:D

15L

2011. máj. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!