Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom nem szeretne lefekud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom nem szeretne lefekudni velem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Egyutt vagyunk mar 4 honapja de meg mindig nem szeretne szexelni velem. O meg szuz, nekem mar van tapasztalatom benne. en 18 vagyok, o 17. Nem ertem mi lehet a problema, mivel o nem egy felenk srac szoval drogozik is neha, mindig benne van mindenben a baratokkal sosem volt felenk, mind a ketten elegge nepszerunek szamitunk a varosunkban. En vagyok az elso baratnoje, mivel eddig nem nagyon erdekeltek a lanyok, csak az hogy a barataival lehessen ejjel nappal. A kapcsolatunk elejen annyira tokeletes volt, o volt a legedesebb srac a vilagon de mostanaban annyira nem kedves velem es mar en sem erzem magam az igazinak. Nem tudom hogy miert. Szerintem annak is koze van, hogy en mar a 3. het utan nagyon szerettem volna szexelni vele es azota vissza kellett fognom mindent magamban. Csokolazason kivul SEMMIT nem csinaltunk meg pedig en nem egyszer probalkoztam kedvesen simogatni, csokolgatni. Szinte minden este azt mondja hogy almos es inkabb alszik. Ssokolozni sem szoktunk mar annyit. Olyan rossz erzes, rengeteg baratom mondja azt, hogy biztos meleg ilyen nem letezik hogy valaki nem szerente szexelni a baratnojevel. 100%ig biztos vagyok benne, hogy nem az. Nem hisz istenben sem, szoval vallasi dolognak sincs koze hozza. Azt is tudom, hogy szeret. 7 napbol 6 napon egyutt alszunk szoval mondhatni, hogy ejjel nappal egyutt vagyunk. Mostanaban rengeteget veszekszunk foleg ez miatt a szex dolog miatt. En is szeretem ot, de 18 eves vagyok ugy erzem hogy elnem kene az eletemet nem pedig varni ra evekig. Tudnatok tanacsot adni hogy mitol lehet ez, vagy mit csinalhatnek? O azt mondja, hogy csak fel legfokeppen azert mert nekem mar van tapasztalatom. Viszont en nem erzem magam boldognak mar igy ebben a kapcsolatban hiaba szeretem.

2013. jún. 28. 22:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát ennek kb vége.

ű


Arról nem is beszélve, hogy ne egy drogos sráccal járj. és ettől meg főleg nem lesz menő...

2013. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teljesen független a témától, de kíváncsiságból megkérdezném hogy hogyan tudtok ilyen fiatalon rendszeresen együtt aludni? Úgy értem hogy oldjátok meg?
2013. jún. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leirni,hogy lefoglaltunk egy kozos nyaralast nyar vegere, szoval semmi keppen nem tudunk szakitani szeptemberig, eleg sokba kerult ahhoz, hogy csak igy 'eldobjuk'. Nem szeretnek szakitani mert szeretem.. de szex nelkul nem fogom kibirni :( nem azert mert hianyom van. Azert mert ugy erzem magam mintha a legjobb baratja lennek akit csak neha megcsokol. Tobbre vagyom :(
2013. jún. 28. 22:23
 4/14 anonim ***** válasza:

Elég cink, hogy a srác drogozik és te csak úgy elfogadod, de az még szánalmasabb, hogy 18 éves létedre nem tudsz várni még, miközben ÁLLÍTÓLAG szereted. Tény, hogy ez fordítva szokott lenni általában, de vannak kivételek és ez is az. Lehet, hogy a drogos barátod érti a lényegét.

Oké, hogy fiatal vagy, de nem kell éjjel-nappal kúrni, főleg ha szereted. Megértőnek kéne lenned.

2013. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Igen 2 Furcsa egy sztori ez, Inkább nem is válaszolok,erre- Úgysem látom segítene-e?
2013. jún. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nyilvan amig iskola volt nem tudtunk ilyen gyakran, akkor kb heti 3x tudtunk csak. Most, hogy szunet van barmikor barhova menosek vagyunk, mind a kettonk szulei nagyon lazak :)
2013. jún. 28. 22:24
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem ejjel nappal drogozik viszont kiprobalta mar. Nem egy raszokott drogos allatrol beszelunk abban a mondatomban arra probaltam utalni hogy bevallalos alapbol. Es ez en vagyok. Lehet gaz, hogy nem szeretnek varni de hat ez van. Ha nem vagyok nelkule boldog akkor nem vagyok. Szerintem 4 honap utan nem az a normalis, hogy a baratnoddel csak a csokig jutottal el.
2013. jún. 28. 22:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Kialakul menet közben a történet. Még valami? Kapod aztán a jó tanácsot,ha mindent bevallotáttál
2013. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

már megint mi van az ékezetekkel? XD na mindegy..


a drogosok hamar hanyatlanak ezt jegezd meg!


amúgy lehet, hogy tényleg csak fél, ahogy mondja

2013. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de szerintem 4 hónap baromi kevés idő és lehet, hogy a barátod is így látja. Nehezen tud kitárulkozni, megnyílni. Lehet komolyabb lelki okai is vannak (az egy dolog, hogy népszerű, de azért a két kapcsolat nem hasonlítható össze). Te meg azon parádézol, hogy nem szexelhetsz, minthogy inkább megpróbáld megérteni a szitut.
2013. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!