Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A baranom ma elmegy nelkulem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baranom ma elmegy nelkulem bulizni, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

a baratnom mar het eleje ota mondogatja hogy elmegy bulizni, egy helyre,

aminek a mottoja, vad leszel vagy vadasz


mondta hogy mennyek en is, de nekem nincs kedvem, meg most penzem se ilyenekre.


A baratnom nagyon szep lany es feltem, magamat is hogy felrelep.

Bar a sajat tarsasagaval megy, de akkor is.....



Megtiltani meg nem akarom..... Sot, ha megtiltanam mar csak azert is elmenne


mit tegyek?



2013. jún. 28. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt, hogy nem szeretnél róla semmi rosszat hallani. Ennél többet nem igazán tehetsz. Vagy menj el vele.
2013. jún. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Dobj fel neki egy jobb programot, amihez pénz se nagyon kell! ;)
2013. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hat ha ez ilyen konnyu lenne, makacsma lany ha megigerte ismeroseinek h megy akkor az ugy lesz...
2013. jún. 28. 14:16
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg az ismerőseinek hogy vigyázzanak rá és ne hagyják hogy megcsaljon! A csajodnak is elmondatod
2013. jún. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem Siófokra megy? ;)


Amúgy szerintem ha szeret téged nem fog megcsalni. Bizalom kérdése. Viszont, azért ülj le vele, mond el neki hogy ez neked nem igazán tetszik, de megtiltani nem fogod. A döntés rajta áll.

De amúgy miért ne mehetne el? Most egy ilyen buliba nem feltétlen kötelező se vadnak se vadásznak lenni...:) Ez csak a mottója...

2013. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zakathol ***** válasza:
Semmit. Egy buli az buli, bármit is írnak a szórólapra.
2013. jún. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
koszi a nyugtatast, ismeroseinek szolnek csak egyiket se ismerem csak latasbol es par szobol... Nevuket se tudom
2013. jún. 28. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Viszont ha szólsz az ismerőseinek, pláne úgy hogy nem is ismered Őket, és mondjuk ezt el is mondják a bnődnek tutira kiakadna hogy "nyomozol utána, figyelteted, stb.". Ne tedd! Hidd el, nem lenne jó vége.
2013. jún. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mondd meg neki, hogy idegen férfiak oéniszét ne vegye a szájába, de mást se csináljon velük.
2013. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

irtam neki, vigyazzon magara, ne csinaljon hulyeseget mertmugy is megtudom


erre a valasz: mit csinalnek -.-


roviden felhaborodott h en ilyet feltetelezek rola

2013. jún. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!