Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeintetek ha tudom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeintetek ha tudom, hogy a barátom régebben megütötte egyszer a volt barátnőjét akkor nekem is félnem kellene? 22/L

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 13:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
És ha visszadta volna a csávója akkor rögtön ott termett volna 20 feminista "amazon" (kinézetre inkább a hormonzavaros fréfigyűlölő lezbikusok társasága) hogy "hajjá hajjá meg" az meg hogy a csaj kezdte a zúzást azt valahogy nem hallják meg. Ha ezeken múlna akkor kb olyan kettős mérce lenne hogy ihaj és ha te beszólsz egyet egy csajnak 10 év börtön, ha meg egy csaj szétveri a fejed akkor "JOGOS VOLT"
2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
81%

Attól még, hogy hisztizik egy csaj, nem kell ököllel ütni!

Szerintem jobb, ha otthagyod! Vagy mindig attól akarsz félni, hogy mit mondhatsz neki, amivel nem fogod felbosszantani?

2013. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Csibe,egy pofont ki lehet harcolni,de egy öklöst nem.Az ilyet legszívesebben megverném.Mert férfival nem annyira bátor,mint nővel.

HA van egy kis eszed,akkor egy ilyenbe bele se kezdesz,nem hogy hagyod,hogy téges is megverjen egy veszekedés alatt.

Én sukat veszekedtem a volt barátnőmmel,de 4 év alatt egyszer se ütöttem meg,még akkor se,amikor megérdemelte volna.

Utálatos egy pasi az ilyen...

Gondold meg jól,de ilyennel nem szabad lenni.

2013. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
De fiúk! Azért gondolkodjatok már...egy pofon amit egy nő ad nyilván nem olyan nagy mintha ököllel ütnének :/
2013. jún. 25. 13:41
 15/21 anonim ***** válasza:

Akkor mit lehet csinálni ha neked esik, tökönrúg meg ilyenek? Ja már tudom :D


Szétütni valami olyat ami neki fontos :D Mondjuk ha nagy tányérgyűjtő akkor lezúzni párat a ritkábbakból... Ha posztergyűjtő akkro véletlenül felgyújtani a gyűjteményt, ha meg cipőmániás akkor berobbantani a szekrényét.

2013. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 kolosszus22 ***** válasza:
Öklös túlzás volt, még egy tenyeres saller belefért volna, ha tényleg olyan idegbeteg volt a csaj (van ilyen, én még nem ütöttem meg nőt, de volt olyan, hogy hatalmas erőt kellett magamon venni és már a fogaimat csikorgattam, hogy ne járjon el a kezem). Ettől függetlenül szerintem marhára semmi okod nincs elhagyni, hülye aki ezt tanácsolja. Teljesen más a szituáció, az a múlt, egy másik csaj, más kapcsolat, más személyiség. Jól megvagytok gondolom, majd akkor parázz, ha nálad is megtörténik, persze valószínű h soha nem fog.
2013. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Ki is készülnék ha felgyújtaná a cipősszekrényemet:DDD
2013. jún. 25. 13:48
 18/21 anonim ***** válasza:

Tisztázd vele nagyon egyértelműen, hogy mit gondolsz erről és hogy egy ilyen után nem látna többet.

Ha csak egyszer fordult elő, remélhetőleg nem ismétlődik meg.

2013. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"De fiúk! Azért gondolkodjatok már...egy pofon amit egy nő ad nyilván nem olyan nagy mintha ököllel ütnének :/"


http://www.youtube.com/watch?v=GDA6e2xp4uc

2013. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Férfiként azt tanácsolom, ne tervezz vele, ne járj vele.
2013. jún. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!