Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szidta a volt barátnőjét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szidta a volt barátnőjét nekem, aztán meg miért jött össze vele?

Figyelt kérdés
Randizgattam egy sráccal. Úgy gondoltam hogy alakul köztünk valami, nagyon-nagyon udvarolt. "Szerelmes" üzenetek, így-úgy imádlak (tudom ez semmit sem jelent) nem is tudta hogy hogy bókoljon, nyalizzon. Semmit sem akart tőlem, vagyis 2 esélyes: vagy szexet, vagy csak unatkozott, és jó volt hülyíteni, szórakozott. A volt nőjét többször is felhozta de csak szidta, úgy beszélt róla mint egy kváról meg egy idióta liba stb. Tuti hogy azért szidta mert oda volt érte, de akkor meg miért velem időzött? Meg miért hagyta ott és csalta meg többször?
2013. jún. 20. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában, ha valaki szidja az exét, az még szereti.
2013. jún. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen így utólag jöttem rá hogy ez lehetett. Feltűnően sokat emlegette. Mondjuk másik 2 exét is emlegette elég gyakran és róluk is csak rosszat mondott :D Vagyis az egyiket dicsérte is, na mondom ez az amelyiket szereti, de mégis azzal van most akit stidott. Mondjuk pozitív dologként felhozta hogy vele legalább jó volt a szex. Ekkor mondtam azt hogy oké, köszönöm nem érdekelsz bármennyire is nyalizol. De most meg látom hogy összejött azzal a csajjal.
2013. jún. 20. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!