Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos volt a barátnőmtől a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos volt a barátnőmtől a pofon? Mit tegyek? Fontos!

Figyelt kérdés

A barátnőmmel pár nap múlva 2 évesek leszünk, és most érettségizek. A stressz miatt többet veszekedtünk,és meglepett engem pár dologgal, amiket szeretek csinálni. Jól alakult a nap, utána nálam aludt, de bele nézett a telefonomba, ahol egyik csaj ismerősömmel beszéltem, hogy estig miénk a kéró, jöjjön át, stb.. Barátnőm ezt meglátta, felpofozott, amit adtam neki rajz születésnapjára és be volt üvegezve, széttörte, (a rajz megmaradt) és olyan dolgokat akart tönkre tenni amiket tőle kaptam, és nagyon sokat jelentenek nekem. Férfi létemre sírtam, mert nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni, de azért is sírtam, mert amit eltört sokat jelentett nekem. Jogos volt a reakciója? Holnap megyek hozzá, megbeszéljük mi legyen :/


20/F


2013. jún. 21. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, de én is idegbeteg lettem volna, miért írtál ilyet a másik lánynak?
2013. jún. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
+ Meglöktem, és hátulról megrántottam a vállát
2013. jún. 21. 10:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek írtál ilyet egy másik csajnak? Mit akartál tőle?
2013. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csodálkozol? Lököd a nyomulós dumát más csajnak, és még értetlenkedsz?
2013. jún. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De most őszintén: te mit akartál, Mert az eddigiek alapján úgy tűnik, hogy kettős játékot játszol. Van barátnőd, de szexelni akarsz a lányismerősöddel is? A barátnők ezt nem nagyon tolerálják, enyhén szólva.
2013. jún. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sajnos ezt megérdemelted, gyerek vagy még nagyon. akit szeretsz, azzal nem játszadozol, hanem megbecsülöd és próbálod neki a legjobbat adni!!
2013. jún. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A Katie ***** válasza:

Miután egy másik csajnak ilyeneket írtál, ezt a kérdést még felteszed? :D Anyám.

Nem kellett volna felpofoznia a barátnődnek...azért a kalóriamennyiségért is kár volt, amit erre elpazarolt szegény.

2013. jún. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, a pofon soha nem jogos. Nem primitív majmok vagyunk már. Ráadásul azt felmérhette volna, hogy semmi esélye ellened, és egy kisujjaddal a túlvilágra tudnád küldeni.


Primitív cselekedet volt a pofon, szóval nem volt jogos. VISZONT a felháborodás jogos volt. Ne sok jót remélj ezek után a lánytól.

2013. jún. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Teljesen jogos volt. Ráadásul nem is vagy igazi férfi mert itt bőgsz ilyenektől.....

20 évesen annyira agyatlan vagy, hogy nem tudod ezt felfogni??? Én is ilyen napot szerveznék barátomnak aztán ezt meglátnám....hát nem sokáig maradnék vele az biztos. Remélem elhagy, jobb lesz úgy neki!


Ja most olvasom, 20 vagy és most érettségizel???????? Több kérdésem nincs is, annyi eszed van valószínű, mint egy tyúknak. Akkor értem a kérdésedet, hogy 20 évesen ezt hogy nem tudod felfogni.

2013. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Pendulum92 ***** válasza:

"csaj ismerősömmel beszéltem, hogy estig miénk a kéró, jöjjön át, stb.."


" nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni"


Ez a kettő dolog sajnos kizárja egymást.

2013. jún. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!