Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátható egy pofon?

Figyelt kérdés

A párom 20/f én 19/l, 5 hónapja vagyunk együtt, sajnos sok veszekedés volt már köztünk, amik fokozatosan egyre eldurvultak... Most nem mennék bele részletekbe, lényeg, hogy mindketten ugyan olyan hibásak vagyunk, annyi a különbség, hogy nekem személyiségzavaros tüneteim vannak, ami miatt sokszor nem tudom kordában tartani magam, ő pedig ezt nem tudja megérteni, átérezni, így sokszor részéről üvoltözésbe torkollik a vita, hiába kérem, hogy ne... Legutóbb is ezt történt, mikor összekaptunk, kiabált velem és szakítani akart (egy piti dolog miatt, ami félreértés volt), ekkor nem tudtam visszafogni az indulataimat és megütöttem. Amint megtörtént megbántam, de az már hiába... Utána leültünk beszélgeti, végül kibékültünk, de ezen nem tudok továbblépni. Nem tudom megbocsátani magamnak, hogy megütöttem.

Tudom tudom, ha sokat veszekszünk és olyan nehezen megy a kapcsolat, akkor nem kell erőltetni... De kérlek vegyétek figyelembe, hogy ez a kapcsolatunknak egy töredéke, ennek ellenére szeretjük egymást és próbáljuk rendbehozni a dolgokat.


2013. ápr. 17. 12:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy egymásnak valóak vagytok. Mi lassan egy éve vagyunk együtt a párommal és a legnagyobb veszekedésünk azon volt hogy egy sorozat jó-e vagy sem... Az is tartott 5 percig és ment a bújás.
2013. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Öt hónap után nem kéne még, hogy köztetek ilyen indulatok legyenek. És egy pofon sem megbocsátható. Hiába szeretitek egymást, ennek semmi értelme már.
2013. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha szereted akkor szerintem hagyd elmenni, elég idegbetegnek tűnsz,
2013. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Traune ***** válasza:
szerintem megbocsátható egy pofon. akárki oldaláról jött is (IGEN VÉDEM AZ ASSZONYVERŐKET) mert lehet hogy van igazi kiváltó oka vagy csak a hirtelen indulat mert elönti a sz*r valaki agyát. a másikon múlik hogy megbocsát-e. és elöttem kommentnek gratulálok hogy felhőtlen kapcsolatotok van, további szép életet közösen ne evszítsd el mert nem találsz még1 ilyet. minden kapcsolatban vannak viták. idővel egyre több mert kiismeri az ember a másikat és jön a gebasz meg minden :D
2013. ápr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 17. 12:19
 6/12 anonim ***** válasza:
5 hónap után, ez gáz, mi lesz később, ha megtudod magadról ilyen vagy, miért nem uralkodsz magadon, képzeld még nem is ismeritek igazából egymást, normális mederbe terelitek, mert ilyen kapcsolatra senkinek nincs szüksége v szakítotok, Neked mindenképpen változnod kell, akármi is lesz
2013. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom (és gondolkozz el rajta magad miatt),hogy pszichológushoz kellene menned.

Volt egy barátom (szerelmem) aki személyiségzavarral küzdött, teljesen tönkretett, és a kapcsolatunkat is.

Akkor mindent megtettem, még pszichológust is kerestem neki, de szerintem azóta se ment el.

Nagyon fiatal vagy, ez csak rosszabb lesz. Mindenképpen megy el dokihoz.

2013. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem viccből írtam le, hogy személyiségzavaros tüneteim vannak. Habár a válaszok alapján gondolom fogalmatok nincs róla, hogy mi az, illetve hogy milyen. Így könnyű ítelkezni :)

Köszönöm megegyszer!

2013. ápr. 17. 12:31
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es, te legalább tudod miről van szó.

Járok szakemberhez. Köszönöm a tanácsod.

2013. ápr. 17. 12:32
 10/12 Pj0tr ***** válasza:

#4 A bíróságon sem érv, hogy elborította az agyamat a sz@r. Ez az egyik, ami kiemel minket az állatvilágból. Ha érv lenne és mindenki hagyná akkor ahogy egy másik mondás második fele is szól, az utca tele lenne hullákkal és terhes nőkkel.

Tévedtem. Elfogadják ezt az érvet, de akkor annak az útnak a másik végén egy elmegyógyintézet van.


Kedves Kérdező: Ha szereted tényleg engedd el. Én értem, hogy problémád van viszont nem ő a megfelelő partner, mert nem képes ezzel együtt élni. Ezek tudatában csak az életét teszed tönkre, vagy éppen csak elveszel belőle pár kellemes évet.

Nem személyes hidd el, mert biztos van olyan aki sokkal kompatibilisebb az állapotoddal, de nem ő az.

2013. ápr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!