Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TappancsMancs kérdése:

Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés

A SZTORIM Épp egy hete vert rommá az imádott férfi. Ittas állapotban volt és belelovalta magát az értelmetlen féltékenységbe. sokat beszélgettünk róla, hogy túlzásba visz, tisztában is volt vele, de képtelen volt rajta változtatni, ebből a lelki sérülésből így módon vezette le feszültségét. Nem haragszom rá, mert tudom, hogy alapvetően nem agresszív vagy indulati ember. De rendben kell hozni magával kapcsolatban egy csomó mindent. A mai világban nem is csoda, szerintem, hogy lelkileg sérült egy picit, ehhez még azt is hozzá tenném, hogy a szülei otthagyták tízenévesen egy budapesti lakásban, egy hónapban egyszer látogatták és jóformán egyedül nőtt fel. Nagyon szeretem. Hiányzik és őszintén segíteni és támogatni szeretném. A nap nagy részében rá gondolok és arra a kapcsolatra, ami létre jött köztünk. Barát is volt és a művészetben társ. A másik felem. Szomorú vagyok, mert tehetetlennek érzem magam, hogy valaha látom-e még... Hogy felejthetnék? Nem tudok. Mit javasoltok, mit tegyek?

Köszönöm a vélemények, egy szívből szerető nő !



2013. jún. 20. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

"Keress kérdéseket hasonló témában: Felhőatlasz"


WTF?

2013. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
WTF? xD arra kérek tanácsot, hogy mit tegyek, felejtsek vagy keresem meg? írjak neki? Elolvasná? Tudni kell még róla, hogy ilyenkor egyszerűen elutasító... a barátaim minden nemű találkozásról vagy esetleges újrakezdésről lebeszélnek, azok akik mindenkettőnket jól ismertek.
2013. jún. 20. 15:30
 3/6 anonim válasza:
Hát nem tudom, én a helyedben biztos nem keresném újra, mert ha egyszer valaki megüt akkor arra nincs semmilyen mentség én így gondolom. Szerintem próbáld meg elfelejteni és fogj bele valami új dologba ami leköti a figyelmedet (nekem ez szokott beválni), vagy menj el a barátaiddal és ismerkedj új emberekkel (nem feltétlen új párkapcsolat céljából). Az új dolgok általában segítenek elfeledtetni a régieket. :)
2013. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Gondolj belle ha ilyenek voltak a szülei nem volt szinte senkije akihez ragaszkodna és meg talált téged, aki szereti gondolom törődik vele stb... Azt gondold végig, hogy mit jelent ez számára ha a multja ilyen volt. :/ Sztem ha utána mész és megbeszélitek biztos helyre jönne a dolog...de azt sztem fontos, h Nagyon fél attól, hogy téged is elveszíthet mint a családját anó. Ezért csinálja azt és egy ilyen embernek véleményem szerint eszémelten nagy szeretet, föként Hüség, oda figyelés, gyengédség kell és akkor lehet kialakul belőle vmi jó is kijön... :)
2013. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Bocsi azt nem vettem észre, hogy meg ütött. Ilyenkor nem a te hibád éld az életed tovább és kösd le vmivel magad. :/

Bocsi :S :P

2013. jún. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, tisztában vagyok vele, hogy egyszeri alkalommal így képes, mjdnem agyonverni engem, lehet rá esély hogyha megbeszélem vele, míg úgyis folyatná. Úgyanakkor abban is hiszek, hogy az emberek képesek változni. Nyilván nem tudom helyette elvégezni ezt a rendkivüli feladatot, de segíteni szeretnék benne. Mivel Kezdjem? Egy levél? JA ÉS VISSZAKÖLTÖZÖTT A SZÜLEIHEZ!!! NEM SEMMI!!!
2013. jún. 20. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!