Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el?

Figyelt kérdés
van egy lány csúnyán átvert, szórakozott velem. Én mindvégig szerettem és még most is néha úgy érzem hogy szeretem de mégis van bennem egy olyan érzés hogy már nem tudnék vele lenni.Meg csókolózott más sráccal is.De szinte mindig hiányzik nekem, és sajnálom hogy nem alakultak úgy a dolgok.Hogy szüntethetném meg a hiányérzetét?
2013. márc. 3. 18:56
 1/5 A kérdező kommentje:
sajnos annyira fáj hogy nem alakult közösen a jövőnk hogy bárcsak csak annyira fájna hogy sírnék, viszont már sírni sem tudok annyira rosszul esett...
2013. márc. 3. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Mintha a 15 éves arcomat látnám. Velem is pontosan ugyan ez volt. Én azt mondom neked, próbálj meg találni valami hobbit amit szeretsz, menj kapcsolódj ki! Ne gondolj arra a csajra,

tudom hogy nehéz de valahogy túl kell tenned magad rajta.:)

Fel a fejjel, lesz még jobb is és abban is legyél biztos hogy ő ezt vissza fogja kapni! Ha szerencséd van láthatod is.

2013. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz elfelejteni... Én is ebben a helyzetben vagyok vagy legalábbis hasonlò de rettenetes!
2013. márc. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdés naponta van, szerintem nem is egy. Nincs új a nap alatt. Az ilyen szerelmi témán, csak és kizárólag az idő segít. Foglald le magad, nézz valami sorozatot, csináld a hobbid(ha van), vagy keress valamit ami leköt. Bandázz, haverokkal, osztálytársakkal. A lényeg hogy ne hagyj időt magadnak arra hogy otthon pityogsz a sarokban. Nem te vagy az első srác akit átb@sztak mint sz@rt a palánkon, és nem is az utolsó... Tapasztalatnak jó lesz, hidd el.
2013. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én lassan féléve küszködök ezzel vannak jobb napok mikor elfoglalom magam valami uj célokkal de mikor odaérek már nem is olyan jó mert megjelenik a gondolatomban az ex és szét rombol mindent a hiánya,emléke.
2013. márc. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!