Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés
Félév telt el a szakítás óta, de nem tudok szabadulni tőle. Még mindig vele kelek és vele fekszem, nem tudom kiverni a fejemből. Másokra nem is gondolok, nem kell nekem senki más..próbáltam azóta másra is úgy nézni, de nem megy. Mindenkiben őt látom. Már nem beszélünk, megszakítottam vele a kapcsolatot, de nem megy. Azt mondják az idő segít..de azért félév már csak valamennyi idő nem? Meddig kell még várnom? Mit tehetnék hogy gyorsabb legyen?

2013. jan. 18. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyere elmegyünk azt kicsit berugunk meg egy kis fű aztán rendbe jössz.
2013. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
utána ugyanolyan szar lenne..hidd el, piával már próbálkoztam.
2013. jan. 18. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Közhely,de idő kérdése,nyilván van,akinek sok időre van szüksége a felejtéshez.Pluszban új társaság,új arcok,új szórakozóhelyek,elfoglaltságok,hobbyk,barátok.Illetve egy konkrét cél kitűzése magad elé,például x hónapon belül fogysz x kilót,nyelv vizsgázol,jogosítványt szerzel,ilyesmik.
2013. jan. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kit?Na látod,én máris el felejtettem.
2013. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretted sosem felejted..

Nekem még csak majdnem 2 hete lett vége de igen szar..

2013. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? mármint.. fiatal 18 év körüli?
2013. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
18/L vagyok..de szerintem ebben a kor annyira nem számít. Tudom, hogy nem fogom elfelejteni soha, de fájni csak nem fog örökké. Céljaim vannak, és szerencsére nagyon jó barátaim is, akiknek mindent elmondok. De van, hogy ez nem elég..
2013. jan. 18. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!