Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valami tanács? Hogyan felejthe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanács? Hogyan felejthetném el?

Figyelt kérdés

Kicsit bonyolult így leírni az egész dolgot, de megpróbálom érthetően:) Megismertem egy fiút, még kicsit régebben, már hónapok óta csak rá gondolok, szóval 'rózsaszín köd'. Szerintem nagyon összeillünk, egyforma az érdeklődési körünk, szóval tényleg. Itt lakik a szomszéd városban. Szóval jóval 'elérhetőbb', mint a másik fiú. Ezt a másik fiút pár hete ismertem meg a Facebookon. A baj csak az, hogy ő francia :D Oké, ez így eléggé furcsa, de nagyon sokat beszélünk, szinte mindennap, és ő pnt olyan pasi, akit tényleg eltudok képzeli magam mellé a későbbiekben. És nagyon úgy tűnik, hogy neki is bejövök én. Csak rá tudok gondolni, egyszerűen reggeltől-estig. Nem tudom kiverni a fejemből, pedig Franciaországba lakik! Azért ez egy eléggé fontos tényező. És a vicces az, hogy már egy hete nem beszéltem vele, mert neki el kellett mennie valahova... De még így is csak rá gondolok! Volt már Magyarországon, és az idén is fog jönni, megígérte, akkor majd találkozunk. Nos, én is voltam már Franciaországban, de, ha akarnék sem tudnék elmenni pl most, mert még középsulis vagyok. Nyáron odamegyünk nyaralni ismét, eléggé úgy néz ki, de persze egyáltalán nem arra a részre, ahol ő lakik. Szóval, értitek.

Óó, és a pláne az, hogy a fiú, akit elsőre említettem.. szóval szoktam vele beszélgetni (régebben nem). És még most is úgy vagyok, hogy összejönnék vele, de a francia fiúra jobban vágyom. Egyébként szerintem a magyar fiú is összejönne velem, legalábbis olyan dolgokra célozgat, stb.

Valami tanács/ötlet, hogy hogyan verjem ki a fejemből a francia fiút?! Legalább amíg nem találkozunk, addig ne gondolnék rá ennyit, mert nagyon borzasztó érzés ez.. Olyan embertől várok választ, aki kicsit is átérzi a dolgokat. Aki tudja, hogy miről beszélek, aki élt már át ilyet



2013. ápr. 21. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
vole vuku se avek ma
2013. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
je byť veľký kur'va
2013. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Konyítod?
2013. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

A válaszom a hozzászólásodra: Igen, mindenképpen -.- OMG

Valami normálisabb válaszra számítottam, mint az elsőé.

2013. ápr. 21. 20:06
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, 'konyítom' :D Jajj:D
2013. ápr. 21. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Ó most olvasom francia?? Imádom Párizst , igaz csak 1x voltam...
2013. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ő nem Párizsban lakik:D
2013. ápr. 21. 20:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát haver nem lesz egyszerű, de jövőhéten elmehetünk szórakozni de te állod a piát! a füvet én viszem.
2013. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces :) ....
2013. ápr. 21. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!