Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontos a pénz a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a pénz a jól kinéző csajoknál?

Figyelt kérdés
Manapság egyre inkább ezt tapasztalom, ti hogy látjátok?
2009. okt. 11. 23:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

miert ne lenne fontos?mindenkinek az.csak a szep csajok

(tiszt. a kiv.)igy konnyebben eltudjak erni.

sajna,soknak eleg keves az esz,es munkaval nem tudnak olyan osszeget teremteni,amivel villoghatnak.

persze egy magabiztos NO az ilyen "loveskocsogoknek"nem dol be.meg szerintem van egy kis "verseny"a csajok kozott:ki hova megy nyaralni,milyen kocsival hurcoljak,milyen draga a ruhaja,stb...

2009. okt. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Baromira szegény lehet érzelmileg ill.értelmileg az első hozzászóló meg az ilyen társai,akik ha a legújabb ruha és 2tonna smink van rajtuk akkor hiszik jó nőnek magukat...Háháháháhá...:D A "jó nő" mindenféle szoli,meg műkörmös,meg kétheti fodrász nélkül is jó nő!!!
2009. okt. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
9%

hehe... én nem járok se fodrászhoz, sminkelni is csak szépen, természetesen, vékony vagyok, hosszú hajú és csinos és ehhez nem kell sok pénz, csak jó gének:))))

És ruhám is van bőven, régiek is, és nem dobom ki, hanem olyat veszek mindig, ami csinos, elegáns, és nem divatcucc.

nem árt ha van egy férfinak pénze, de én mindig azt mondom, minek a pasinak sok pénz, megszerezheti a nő is egy jó szakmával, diplomával. Nem?

L/27

2009. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
65%

A csajom 22 évesen kb 6-8x annyit keresett mint én, baromi jól nézett ki, mindig azon imádkoztam, hogy le ne nyúlják :) Egy ismerősöm szerint ő sokkal jobb nőben mint én férfiban. Biciklivel jártam és nem volt semmim.

A szerelem vak... de persze van folytatás.


Összeházasodtunk és kezdtek elindulni a dolgaim. Most ő 35 éves, de megfordulnak utána az utcán.

Már ott tartunk, hogy kb 10x annyit keresek mint ő, "eltartom", ha úgy tetszik. Soha nem kívánt nagy autókat, csili-vili ruhákat, mégis minden körülmény között kiragyogott a többi nő közül...

Amikor a múltról kérdezgetem, hogy mit látott bennem, mert az egyetemen apuci nagy autójával is hordozgatták, azt mondja, hogy látta, hogy milyen leszek 20 év múlva (csak tizenvalahány év telt el), és abba szeretett bele :))) Bármit kérhet, plasztikai műtéttől a kabrióig, mindent megkaphatna, de neki nem kell :) Szóval fogom a Jóisten lábát, az biztos :))))

2009. okt. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!