Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fontos a pénz a jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos a pénz a jól kinéző csajoknál?

Figyelt kérdés
Manapság egyre inkább ezt tapasztalom, ti hogy látjátok?
2009. okt. 11. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2009. okt. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
mert tudjuk, hogy jól nézünk ki,... és a pasik villogni akarnak velünk! Mi ezt azzal kompenzáljuk, hogy nekünk pénzes pasi kell, vacsora, autó...stb és minket ez boldogít. azt tanácsolom ha jót akarsz magadnak, kerüld az ilyen lányokat, mint akár én, tudom magamról, hogy jó nő vagyok.. és nem tagadom érzelemhiányban szenvedek, jó szinésznői képességekkel... egy "jól kinéző csaj"
2009. okt. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem kerülöm mert én se vok szegény. meg hát ha kurhatlak titeket akkor ok
2009. okt. 11. 23:09
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem fontos a pénz a jól kinéző csajoknál. Általában ez jelzi egy férfi társadalmi státuszát. Amilyen gazdag, olyan magas pozícióba jutott és annyira ismerik őt el. Minél magasabb egy férfi társadalmi pozíciója, annál jobban meg tud védeni egy nőt. Legalábbis ez van az ösztönükbe táplálva.


De nem kell ehhez feltétlenül pénz, elég ha domináns (ez nem agresszívet és bunkót jelent) vagy és felnéz rád a környezeted. Bőven elég. Ha magabiztos vagy és 100%-ig elhiszed, hogy neked jár a nő, akkor ő is úgy érzi majd.

Ha kicsit meginog, csak 99%, akkor baszhatod.


18/F

2009. okt. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
alapjába véve igazad van. De sztem a pénz ennek az egyik eszköze és fontos.
2009. okt. 11. 23:13
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom azért, mert nem kevés pénz kell ahhoz, hogy jól nézzenek ki (fodrász, szoli, kozmetikus, pedikűrös, manikűrös, csini rucik...stb) :D
2009. okt. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Sok ismerősöm szerint jól nézek ki, nekem mégsem fontos a pénz olyan rettentő mértékben, sokkal inkább az adott ember belső és persze valamennyire a külső tulajdonságai fontosak, nem a pénztárcájának vastagsága...

Igaz, nem vagyok műkörmös, póhajas, agyonszolizott plázacica, aki minden 2. hónapban cseréli a ruhatárát és a Hajas Lacihoz jár hajat vágatni ,emrt az menő vagy ilyesmik...

Szóval mindig vannak kivételek.

22/L

2009. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
49%

nekem nem kell pénz ahhoz hogy jól nézzek ki!

sztem pénz nélkül is mese szép vagyok!!!

nekem se smink,fodrász stb ....L/25

2009. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

,,alapjába véve igazad van. De sztem a pénz ennek az egyik eszköze és fontos."


Nem feltétlenül. Ezerféle más értéke is lehet valakinek. Pl. nagyon jól néz ki és egyszerűen szexuálisan kívánják a nők, vagy jó a humora és szeretnek mellette lenni az emberek. Az is lehet, hogy nincs semmije, csak egy erős szexuális kisugárzása és azzal vonzza a nőket.


Nem hátrány ha van pénz, de nem olyan fontos. Sok csórónak van nagyon jó csaja.

2009. okt. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

juj a 23.07-esnek nagyon jól megmondtad, megérdemelte...:D:D és helyes amit mondtál, kúrd csak az ilyet nyugodtan, ha hagyja..:D:D


nadehogy a kérdésedre is válaszoljak....sztem én jólnézekki, azaz nemcsak szerintem, másokszerint is, azaz mások szerint nézek ki jól, sztem annyira azért nem, na mindegy, szóval maradjunk annyiban h mondhatjuk h jólnézekki:D ez a pénzes dolog pedig.....én nemvagyok szegény, de igazából gazdag sem. átlagos sem, annál kicsit azért feljebb. nekem csak annyiban fontos a pénz, h ne legyen a pasinak kevesebb mint nekem. de nemazér mer ge-civagyok, hanem azért, mert ebből mindig csak problémák vannak. és veszekedések. és nemazér mer én f@sz vagyok, és követelődzök, hanem mert pl moziba mennék, de a pasinak épp nincs annyi pénze, ésakkor felajánlom, h akkor most fizetem, én az ő jegyét is, ésakkor a pasi meg bevágja a durcát, merez neki rosszul esik, stbstbstb.

én nemvárom el, és nemis vártam el soha, h a pasi helyettem fizessen mindent, az első egynéháűny randin azért nemárt. de utána, mikor már együttvagyunk, egyáltalán nincsrá szükségem h mindent ő álljon. aztviszont nemszeretem, amikor a pénz miatt vannak veszekedések, és azt sem (ezért most meglehet kövezni), de én pl nemszeretm azt ha épp mondjuk meginnék egy cappuccinót vhol, de a pasi miatt nemtudunk, mert nincsrá pénze.


naszóval nekem csak ennyi kell, h nelegyen nálam szegényebb..:D ja és legyen autója, de csakmer nekemis van, és azt sem szerettem soha, ha én furikáztam a pasimat és nem ő engem..:D (na ezértis kövezzetek meg, de ez vhogy olyan....nemvoltjó, nah.:D)

24L

2009. okt. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!