Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitkénne tennem? Annyi esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitkénne tennem? Annyi esélyt kapott már.

Figyelt kérdés
Barátom nagyon sokszor a szemembe hazudott és én ennek ellenére mindig adtam neki egy újabb esélyt.Pár napja megint megtörtént,nagyon csúnya módon hazudott...Én már nemakarok neki több esélyt adni,már elvesztette a bizalmamat.De ő ennek ellenére annyira próbálja jóvátenni,amikor mondtam neki hogy én nemakarok tovább így élni sírt is...Annyiszor hallottam már azt hogy megváltozik,majdnem egy éve járunk és ő nekem az első igazi szerelmem..A körülöttem lévők mind aztmondják hogy szakítanának,de olyan nehéz:( Mit tennétek a helyemben? :(
2009. okt. 11. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Utolsó esély.. aztán bye. és sirhat!
2009. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
adj neki még egy utolsó esélyt
2009. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Attól függ...ha ez már a sokadik utolsó esély, akkor én a helyedben elhagynám. Nem tisztel téged, ezek után is hazudozik neked. Ha otthagyod, az egy nagy pofon lesz neki, és talán átgondolja az egészet, hogy megérte-e hazudni ennyiszer. Ha megbánja, azt tudatni fogja veled és elkezd lapátolni. Én ilyenkor adnék még egy esélyt, újrakezdeném vele, ha tényleg szeretném még.
2009. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy esély és soha többé még 1. De aki ilyen hazudós sok esély után, az ezután is az lesz. Lehet, hogy egy ideig tartja majd magát, de utána ez a személyiségéből valamilyen formában elő fog jönni. Én nem maradnék vele. Gondold el...hazudik neked már most 1 év után, később mi lesz?
2009. okt. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szia!

egy sokat tapasztalt lány vagyok!

figyelj,ha eddig nem változott meg most komolyan szerinted meg fog?100 százalék hogy nem !

nekem eddig 3ilyen pasim is volt mindegyik mást igért meg biztam és türtem éveket is akár..aztán rájöttem hogy ne szivasson engem,elfelejtem még ha nehéz is..

és nekem is az egyik a nagy szerelmem volt és nehéz tudom

2009. okt. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a második hazugságnál kidobtam volna. Ha tovább halogatod, csak komolyabbak lesznek, és az nekd sem jó. Tévedni lehet. Egyszer. Vagy kétszer. De nem minden héten.
2009. okt. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már megkapta az utolsó esélyt. Adnék neki egy csomag papírzsebkendőt, mert valószínű szarul néz ki, ha taknya nyála egyben van a sírástól és a megbánástól, ezután becsuknám mögötte az ajtót, és továbblépnék.
2009. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dobd ki. Miért ilyen hü*lyék egyes nők????

Hol a női méltóság és erős jellem? Na?


A sok bu*ta nő esetéből nem tanulsz?

Hiába az első igazi szerelmed, ha ő nem szeret.

L/27

2009. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! Egyetértek!!!
2009. okt. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!