Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek az albán férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az albán férfiak a magyar lányokkal a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
pozitív és negatív tapasztalat egyaránt érdekel!!!mennyire hűségesek?mennyire tisztelik a nőt?miben nyilvánul meg a szeretetük ha kimutatják?
2013. jún. 18. 20:52
1 2 3
 21/21 Csiziii35 válasza:
100%
Szia! 3 évig voltam együtt, egy albán pasival, abból 2 évig együtt is éltünk. Soha többet. Azok, akik kevésbé ismerik őket, azoknak kedvesek, aranyosak. Ezt a látszatot akarják láttatni. Valójában egy rendkívül agresszív, erőszakos nép, akikkel, ha együtt élsz, folyamatos fenyegetés, zsarolás lesz az életed, a testi erőszaktól sem riadnak vissza. Nem tudhatod, hol járnak, mit csinalnak, nekik csak arra kellenek a nők, hogy mossanak, főzzenek, takarítsanak, esténként pedig a férfiakat szolgálják ki az ágyban. Az én párom, egyszer hazautazott Koszovóba, mert az apukája haldoklott, nekem ezt mondta. Valójában az esküvője volt, azóta született gyereke, akit Magyarországon mindenki előtt letagad. Mi Érden laktunk, ő viszont egyéb okok miatt, egy éve nem jöhet Magyarországra. Szóval, ha újra kezdhetném az életemet, ezt a 3 évet kitörölném. Nem tudom, neked hogy áll a kapcsolatod, bízom benne, hogy neked sikeresebben!
2019. júl. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!