Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek az albán férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az albán férfiak a magyar lányokkal a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
pozitív és negatív tapasztalat egyaránt érdekel!!!mennyire hűségesek?mennyire tisztelik a nőt?miben nyilvánul meg a szeretetük ha kimutatják?
2013. jún. 18. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
hallottam egy sztorit, a vége válás lett...
2013. jún. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 arturrimbaud ***** válasza:
100%

Nagyon hûségesek és ragaszkodók, de !!! nem vehetnek el feleségül mert tiltja az albán szokásjog figyelmedbe ajálom:


[link]


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek__..

2013. jún. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 pipere_20 válasza:
100%
nagyon tudnak ragaszkodni és szeretni..ha valakit szeretnek akkor annak a kedvéért még a csillagokat is lehoznák.és a tenyerükön hordozzák a lányt..mocskosul makacsok...én ezeket leszámítva (még)mást nem tapasztaltam...:D
2013. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. jún. 24. 22:45
 5/21 arturrimbaud ***** válasza:
100%

Deeeeeeeeeeeeeeeee lányok azt tudnotok kell, hogy ha muszlim meg van határozva a sorsa, minden igaz egyet értek, de az, hogy meg van határozva a sorsa azt jelenti, hogy a család dönt a jövõje felõl és ha nem engedi megfosztják a jogerõsségétõl és kitagadják ami nem más mint egy lelki kasztráció...ha bevállalod az albán pasid, akkor azzal is meg kell tanulnod élni, hogy nem léphetsz vele házasságra...


...hiába kérdezed bármirõl nem fog felelni, nekik az árulás a legnagyobb bün, ha szereted sokmindent megérzel de nem mondhatja el mikor nösül kit vesz el véletlen fogod megtudni...és nem menekülhetsz...


...ha nem engeded el, a család nõ tagjai 2 éven belül szétszednek,úgy hogy nem is tudsz róla és te magad akarod ott hagyni...miközben csak fölsõbb erõk játszanak veled...


...albán pasit csak Isten vezetése melett vállalj, 1000 óra beszélgetés, no alkohol, no éjszaka és csak a lelkiismerete biztos vezetése melett menj akármibe bele...és nagyon vigyázz!!!

2013. jún. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De ő nem muszlim.nem tartja a vallast.ha az lenne szoba se allt volna velem.amugy meg 40eves.szerintem ilyenkor mar ő dont hogy kit akar a parjanak.
2013. jún. 26. 13:54
 7/21 A kérdező kommentje:
És ő koszovói albán
2013. jún. 26. 14:00
 8/21 pipere_20 válasza:
Vam egy pár albán ismerősőm...egy részük vallásos..de egy srácnak magyar felesége van,és 2gyerekük..csak azt nem tudom,hogy Ő vallásos vagy sem..:/:D
2013. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát...szerintem akkor nem az.de nem tudom :/
2013. jún. 28. 08:36
 10/21 arturrimbaud ***** válasza:
76%

Csillagom a koszovóiak mind vallásosak és köztük vannak a legnagyobb hazudozók, 100 hogy van 5 gyereke meg egy felesége...de ha betartod az 1000 óra beszélgetés szabályt fényes nappal no alkohol no tudatmódosítók ki tudod deríteni ki õ!!!


Nagyon vigyázz a koszovóiakkal!!!


Legyél okos ismerd meg szép lassan beszélgetés által és soha nem fogja megmondani az igazat de a mozaikokból össze rakod az egész stoyijukat!!!


En nagyon szeretem az albánokat és albanológusnak tanulok autodidaktán, iróra birom õket de érzem, hogy téged veszélybe sodornak légy okos és ovatos és nyugodtan írj

2013. jún. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!