Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyenek az albán férfiak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek az albán férfiak a magyar lányokkal a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
pozitív és negatív tapasztalat egyaránt érdekel!!!mennyire hűségesek?mennyire tisztelik a nőt?miben nyilvánul meg a szeretetük ha kimutatják?
2013. jún. 18. 20:52
1 2 3
 11/21 arturrimbaud ***** válasza:
100%

Még valami!!!!


Az albánok sose voltak fanatikus muszlimok, még a legfanatikusabbjai sem...rájuk nem a muszlimság hanem a törzsi törvények érvényesek ma is...rengeteg iratlan szabályuk van amit halálukig betartanak és nincs 40 éves albán akinek nincs családja nem létezik ez a fogalom...annyira kicis rá az esély, hogy szinte lehetetlen valószínü álladó szeretõt keres magának a személyedben...

2013. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.figyelni fogok és majd meglátjuk hogy mi lesz...minden esetre eddig úgy látom nincs senkije.se facebookon se a telefonján se sehol nincs erre bizonyiték..és a kollégái is azt mondják hogy nincs neki felesége és gyereke
2013. jún. 28. 23:14
 13/21 arturrimbaud ***** válasza:
45%

Az albánoknál a kollégák meg a face nem mérvadó...azt teszi fel a facere amilyenek szeretnének lenni és a kollégáival együtt mind szabadok szeretnének lenni ha ő befog téged a kollégái abban reménykednek, hogy nekik is csurran majd valami a barátnőidből...


...biztos nős de ha nem nem te leszel a felesége nem azért mert nem akar hanem mert a család nem akar és a család dönt...azér kell ennyire igykeznie hogy megcsinálja a munkádat és gyöngéd legyen mert nagyon jónak kell lennie hozzád, hogy megtarthasson mivel nem lehet soha igazán a tied ha nős ha nem!!!a kollégái és a face hazudik...nős de ha nem meg van kit kell elvennie és téged nem vehet el...együtt élhet veled, de rendszeresen meniie kell a koszovóba a családjához és a pࡕénzt is vinnie kell ezért szeretik a szerény önálló jó nevelt lányokat akik eltartsák magukat...mert őket lefejik ay utolsó garasig...


...az lehet nagyon szeret, de az biztis hogy nem őszinte veled...te érzed, hogy valami nincs rendbe de ő mindig meggyőz...naiv vagy akárcsak én:)))de féltelek mert nem szabadakaratú volt, hogy ebbe bele keveredtél és semmiféle ismereted nincs a szokásaikról és teljesen ki vagy szolgáltatva próbálok segíteni de hát szerelmes vagy egy albán férfiba...megértelek szép dolog valóban nagyon a jó Isten óvjon meg attól ami rád vár...

2013. jún. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 pipere_20 válasza:
100%

erre tudok olyan példát mondani,hogy az egyik srácnál se jött le,hogy van családja..konkrétan 3telefonja van..:D

1 a családnak, 2 másmerre...

a másik én úgy hallottam,de nem akarok hülyeséget mondani,állítolag Ők is elég fiatalon alapítanak családott...

a lényeg hogy ne éld bele magad a kapcsolatba..én se nagyon teszem....akárhogyis,de megtartom a minimális távolságot...

2013. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretem.es teny hogy meg ha meg is gyoz valami nem hagy nyugodni.azt mondja en vagyok az elete de megis neha ugy erzem valami nincs rendben.es ilyenkor en vagyok a hibas hogy en nem hiszek neki :((((
2013. jún. 29. 12:45
 16/21 A kérdező kommentje:

A kolegaival beszeltem multkor es mondtak hogy "legyel okos,figyelj mert nem tudsz rola semmit" en akkor azt hittem csak piszkalodni akarnak de tegnap tortent egy dolog,azota figyelek meg jobban

a dolog pedig az volt h ő beszelt valakivel es bezarta az ajtot magara.mikor kerdeztem tole azt mondta hogy nem beszelt senkivel es az ajto zarva volt

2013. jún. 29. 12:49
 17/21 arturrimbaud ***** válasza:
70%
Nem mondhatja meg,mert elveszít nem mondhatja meg mert nem árulhatja el a sajátjait, nem monhatja meg mert nem tudja, hogyan...nem mondhatja meg mert nem tud beszélni erről...nem mondhatja meg mert szeret...
2013. jún. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 pipere_20 válasza:
kapcsolatba semmikép se menj bele...én is próbálom kiismerni több kevesebb sikerrel...de ha vannak neked tapasztalataid írj..és infot cserélhetünk.:D
2013. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 szandra0000 válasza:
Az én vőlegényem koszovoi albán és semmi baj nincs vele. Elvitt koszovoba is és a szülei is nagyon szeretnek. Öszzefogunk házasodni és senki nem tilt semmit. Van 3 fiu testvére és mindegynek más más országbol van felesége. Ő muszlim de nem tartja a vallását olyan nagyon fontosnak, kivéve annyibol h nemeszik diszno hust. Nagyon szeretem és ő is nagyon szeret engem. Oktoberre várjuk a babátés minden szupi :) sokkal odafigyelobb sokkal férfiasabb mint a mostani magyar férfik. Én 23 vagyok ő 24 :) és annyit mondok h a fiatalabb generáció nem él a többnejüséggel
2014. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
55%
Szerintem te maradj a magyarnál... Mocskos rossz indulatú népség hidd el 1001 tapasztalatom van köztük dolgozom minden egyes nap egy pokol köztük buta ocsmány emberek és akkora rossz indulat van bennük hogy ha hatalmukban állna az egész világot el pusztítanák...önbiráskodó szemét népség még csak szóba se kellett volna állni vele...
2018. jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!