Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak párom a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak párom a jó kereső állásából kitették? Nagy szemétség lenne, ha elhagynám?

Figyelt kérdés
Páromnak jó kereső állása volt, nem volt gondunk pénz terén, jól éltem. De most munkanélküli lett így szinte én tartom el az alacsony fizetésemből. Ezért nem tudom azt az életszinvonalat élni, ami jár egy nőnek. Nem érzem magam nőnek így, mert nekem kell eltartanom a pasim.
2013. jún. 18. 20:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Számító rib*nc vagy. Bocs, de ez van.


17/L

2013. jún. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól akarsz élni, mert szerinted az jár egy nőnek? Semmi gond: Keress magadnak egy jól fizető állást! Vagy az nem megy, csak mással eltartatni magad?
2013. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Igen az lenne! Már az, hogy elkezdtél ezen gondolkodni, az sem egy szép dolog, addig jó volt míg adta a lóvét, most meg egyből cserélnéd? Hova jutott ez a mai világ?!
2013. jún. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem hordalak le, mert biztos unalmas lenne.

De azért meg kell tanulni nélkülözni is kisanyám, amit sajnos nem kaphatsz meg, azt nem kapod meg. Ilyen az élet, remélem beletörődsz.

2013. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ez kamu kérdés. Vagy lehet, hogy nem az, de az sajnálatos.
2013. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
nem lenne nagy szemétség hanem HATALMAS szemétség lenne, látszik mennyire szereted :D (a pénztárcáját)
2013. jún. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ha elhagyod konnyebben megelsz majd az alacsony fizetesedbol?! Eddig jo volt, csak a penzert voltal vele? Neked hogy esne, ha valaki ilyen szinten kihasznalna? Szerintem ne azert hagyd el, mert nem keres eppen annyit amennyit te szeretnel elkolteni, hanem azert, mert csak a penzeert voltal vele es mert ennel jobbat erdemel. Amugy elmondhatnad megis milyen eletszinvonal JAR egy nonek?! Egyetemre jarok, kozben dolgozok, egyuttelek a baratommal, akinel tobbet keresek joval, megsem gondolom ugy, hogy nekem JARNA barmilyen eletforma is, megdolgozok erte es megvam, ennyi.
2013. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Hagyd el. A gyengéknek el kell hullaniuk.
2013. jún. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha eladnának egy luxushotelba k... nak, akkor nőnek éreznéd magad?
2013. aug. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!