Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak párom a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak párom a jó kereső állásából kitették? Nagy szemétség lenne, ha elhagynám?

Figyelt kérdés
Páromnak jó kereső állása volt, nem volt gondunk pénz terén, jól éltem. De most munkanélküli lett így szinte én tartom el az alacsony fizetésemből. Ezért nem tudom azt az életszinvonalat élni, ami jár egy nőnek. Nem érzem magam nőnek így, mert nekem kell eltartanom a pasim.
2013. jún. 18. 20:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek mondjátok, hogy ez a kérdés csak provokáció és egy pasi írta, kérlek!

Kérdező (kedves nélkül), ha te ezt a kérdést komolyan gondolod, akkor tudatom veled, hogy neked nem kell nőnek érezned magad, mert nem vagy az. Egy pénzéhes, kurv@ vagy, aki nem méltó arra, hogy nőnek nevezhesse magát. Sajnálom a barátodat, habár lehetne annyi esze, hogy ilyen alja némberekkel nem áll össze.

2013. jún. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! ez a kérdés kiírása is szégyen, hát nem csodálom, hogy a férfiak milyenek lesznek,

tudod mi jár, a szád, - ilyen nincs, hogy jár egy nőnek! szálljál már le a magas lóról, hidd el ezt most finoman fogalmaztam

ettől én többet tettem, még sem hiszem akkora valami lenne, ha szereted ez meg sem fordult volna a fejedben, sajnálom a párodat, nem tudja milyen vagy!!! N

2013. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim válasza:
mekkora undorito dolog már! elhagynád???? ő meg dolgozott eltartott fényesre nyalta a pics*d és enynire képtelen vagy hogy segitsneki???? szánalmas vagy!
2013. jún. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Akkor nőnek érezted magad mikor ő tartott el?
2013. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Ha már annyira kellett a nőknek az egyenjogúság, akkor a munka se legyen büdös!

Az egész kérdés felvetésre meg egy idézet: "A suttyóságnak egy olyan szintjét mutattátok meg nekünk, amire nem voltam kíváncsi!"


Figyelj szerintem hagyd el jobban jár, ha nem egy ilyen pénzéhes szuka van mellette ;)

Ó és ne lepődj meg, ha majd "öregecskedő feleség" leszel téged is lecserélnek.

2013. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Hagyd el! Nem azért, mert nincs munkája, hanem mert egy ilyen pénzéhes érdekr*bancnál jobbat érdemel.
2013. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Puzsér idézet omg XD
2013. jún. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
És még ti nők nem a pénzre mentek mi? Undorító féreg vagy. Hagyd is ott, jobban jár.
2013. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Eltartotta a hülye p*csádat, most itt az ideje, hogy te is segíts rajta, amíg új munkát talál. Ugye te nem is szeretted a pasid csak a pénzét?
2013. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Te egy szajh@ vagy!!!!!! Hagyd el a csávót, de lehetőleg ezt az univerzumot is!
2013. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!