Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook tönkretette a párkapcsolatom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szükségünk van a Face osztálycsoportokra, ha értesülni akarunk valamiről, ez elkerülhetetlen, az osztályom tagjaiban meg nem bízhatok, szóval nem tehetem meg azt, hogy máshol, sms-ben kérdezem meg őket, mert képesek átverni. De ez a hülye Facebook meg annyira tönkrevágta az életünket, hogy végül úgy döntöttünk, hogy töröljük magunkat és anélkül teszünk egy próbát. Ötletek, ahogyan mindketten értesülhetnénk a fontos dolgokról Facebook nélkül is??

2013. jún. 18. 19:01
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Elhiszed hányszor próbáltam mindig ÉN megoldani? Én mindenkiért mindent megteszek, jobban szeretem az embereket saját magamnál és ezért használnak ki, nem azért, mert olyan szar lennék.
2013. jún. 20. 12:19
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, hogy nem bírod megérteni. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy vagyok én és van ő hanem mi vagyunk. Nem egyedül kell NEKED megcsinálni mindent.

Ha nem érted meg, akkor nem kell lázadozni. Ellehet mondani és leehet írni mindent normálisan, anélkül, hogy ilyen bunkó lennél.

2013. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!