Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mokiki kérdése:

Bejelöljem vagy sem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik, de csak látásból ismerem, mondjuk egy suliba járunk de rengetegen járunk abba a suliba tehát lehet nem tudja ki vagyok. Hetente egyszer egy busszal járunk suliba, de nem ugyanott szállunk fel. Még sose beszéltünk. De lehet tudja ki vagyok. Nem tudom. Barátnőimet is kérdeztem, egyik azt mondja jelöljem, a másik azt hogy ne. Mit tegyek?

Indokkal ha kérhetném, szeretném ha meggyőznétek valamelyikről...



2013. jún. 17. 21:26
1 2
 1/15 Zakathol ***** válasza:
100%

World first problem...

Mondjuk menj oda hozzá a suliban, és akkor biztos tudni fogja, hogy ki vagy.

2013. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jelöld be és megtudod, hogy a facebookon kívül lesz-e köztetek bármi :)
2013. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha bejelölöd, legalább megtudod hogy van-e valakije.
2013. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De sosincs egyedül, és félek hogy mi van ha nem tetszek neki és mondjuk totál leégetem magam.
2013. jún. 17. 21:28
 5/15 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson!
2013. jún. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor jelöld be, amikor a csillagok és a Hold megfelelő állásban van. Előtte ne.


Szerinted ha bejelölöd leharapja a fejed?:D Olyan funkció sajnos még nincs. Akkor már rég az ismerőseim fele fej nélkül szaladgálna.:D

Jelöld be, semmit nem veszíthetsz.

2013. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

- Megjelöljük? - kérdezte utoljára Vágó Pityu

- Igen! - felelte a Kérdező és máris bejelölte.


TIDIDIDIIIIN


TRDTRTDD- TT T T T!


És nyert.

2013. jún. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2013. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
hol szeretnél vele kapcsolatot kialakítani? neten keresztül, vagy élőben? a baj ott van, hogy nem az a kérdésed, hogy "odamenjek-e hozzá, vagy sem"
2013. jún. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Zakathol ***** válasza:

Ja igen, mert ha valakihez odamész beszélgetni akkor ott egyből a helyszínen össze kell vele jönni, meg kell kérni a kezét, de még gyereket is azonnal nemzeni kell ugye?

Édesjóisten ti manapság tényleg ilyen petyhüdtek vagytok?!

Menjél oda beszélgetni vele és kész. Érdeklődj iránta, gondolom ha tetszik neked, akkor nem csak azt szeretnéd, hogy ott helyben letépje rólad a bugyit és véresre bsszon, hanem szeretnéd megismerni. Hát akkor ismerd meg, kérdezd meg amire kíváncsi vagy.


Ez nem holmi nyomorult rakétatudomány...ember vagy, társas lény...

2013. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!