Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejelöljem, vagy ne? Írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem, vagy ne? Írjak neki, vagy ne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki tetszik. Ismerjük egymást, jóban is vagyunk (ha kettesben vagyunk mindig beszélgetünk, hülyülünk, aranyos fiú nagyon) Gondoltam, hogy bejelölöm iwiwen, de írjak is neki? Nem gáz ha én (a lány) keresem meg őt?

Mit írjak, érdemes írni szerintetek?


2010. júl. 31. 10:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

felejtsd el a 21 század technikáit élj úgy mintha nem lenne számítógép...

a mai fiatalok 95%a kihalna iwiw msn meg tököm tudja mi nélkül

2010. júl. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

írj rá sztem nyugodtan:)

nemhinném h kihalnának:D távkapcsolatban élek és nekem is csak az msn van sokszor. nagyon hasznos dolog

írj rá:)

2010. júl. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy legközelebb majd csak esetleg a jövő hét vége felé találkozunk, és akkor sem biztos...Addig nem bírom ki nélküle :D
2010. júl. 31. 10:31
 4/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jelöld be nyugodtan, és írhatsz is neki, hogy valamikor találkozhatnátok is .. Kezdeményezz Te, ha már Ő nem teszi :) Sok sikert !

L

2010. júl. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

csak jelöld be, hátha ő ír vissza.

a pasik nem szeretik a nyomulós csajokat...

2010. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Angolra járunk egyébként együtt, szóval gondoltam, hogy azzal kapcsolatban kérdezek valamit (mert más közös dolog még nincs). De nem fog egy idiótának nézni? :D Csak mert minden benne van a könyvben, és én meg ilyen dolgokkal zavarom? Mert kellene valami ürügy...


Egyébként még a múlthéten el kellett volna mennünk valahova neki is, meg nekem is. Én mondtam, hogy menjünk együtt. Erre rámnézett, és annyit mondott hogy "Oké, a jövő héten mehetünk" semmi öröm az arcán, tiszta komoly fejjel mondta. Most ez mit jelent?Nem lett volna kedve?

2010. júl. 31. 10:40
 7/26 anonim ***** válasza:
ha nincs kedve elmenni akkor kitalál valamit, hogy ezért és ezért nem ér rá..
2010. júl. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Áhh akkor nem merem bejelölni...Meg amúgyis nekem csak 130 ismerősöm van, neki meg kb 500. Rögtön rá fog jönni, hogy miért jelöltem be (ha csak ilyen kevés ismerősöm van) Meg amúgyis olyan átlagos neve van, hogy csomó ideig keresgéltem. Ebből is rá fog jönni, hogy nyomulok...
2010. júl. 31. 10:49
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem talált ki semmit, de az egyik ismerősünk elvitt minket autóval, szóval a kettesben való utazgatás elmaradt...
2010. júl. 31. 10:50
 10/26 anonim ***** válasza:

ez az ürügy annyira nevetséges, nyáron kigondol az angolra, hacsak nem nyelvtanfolyam..de akkor is nevetséges. miért nem hagyod meg neki hogy ő kezdeményezzen? ha tetszel neki előbb utóbb lépni fog, ha nem akkor meg kár a gőzért. a nyomulós csajoknál tényleg nincs rosszabb, azt akarod hogy levakarhatatlannak gondoljon? ugye nem. ha rányomulsz és ő levágja és azt mondja hogy nem jössz be neki oda az egód. szóval maradj nyugton, és ne akard megfogni hülye trükkökkel, mert a fiúk szeretnek választani, küzdeni a nőért. ne kínáld fel magad sem a társaságod. bár ismerve az ilyen helyzetek tinikoromból biztosra veszem: mindegy mit irunk ide neked, te úgyis a sajátfejed után fogsz menni és mivel most is a gép előtt ülsz hatalmas rá az esély hogy bejelölöd és írsz neki valami zagyvaságot. utána vagy 60szor belépsz majd és ha nem látsz ott semmi üzit és nem ír kétségbeesel. ha meg nemet mondd..hát...


én már csak tudom 22 éves vagyok nálam a tapasztalat...

2010. júl. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!