Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Facebook tönkretette a párkapcsolatom. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Szükségünk van a Face osztálycsoportokra, ha értesülni akarunk valamiről, ez elkerülhetetlen, az osztályom tagjaiban meg nem bízhatok, szóval nem tehetem meg azt, hogy máshol, sms-ben kérdezem meg őket, mert képesek átverni. De ez a hülye Facebook meg annyira tönkrevágta az életünket, hogy végül úgy döntöttünk, hogy töröljük magunkat és anélkül teszünk egy próbát. Ötletek, ahogyan mindketten értesülhetnénk a fontos dolgokról Facebook nélkül is??

2013. jún. 18. 19:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát.. ha egy suliba jártok beszélgessetek, vagy ha nem akartok ott van a skype, hotdog chat, stb.
2013. jún. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Hát én nem értem, hogy tud bármit tönkretenni a facebook, ha csak csoportozásra használod! ???
2013. jún. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
" Ötletek, ahogyan mindketten értesülhetnénk a fontos dolgokról Facebook nélkül is??" Gondold át, hogy a "fontos" dolgok valoban fontosak-e? Rá fogsz jönni, hogy gyermeteg idiotaságok. Ennek megfelelöen alakitsd a kapcsolataidat.
2013. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hibáztathatsz egy oldalt, de attól még veletek van a gond, és ez millió más helyzetben ugyanúgy ki fog jönni. Ésszel kell használni, és kész.

Mondjuk érdekes, hogy az osztálycsoportban ugyanazok vannak gondolom, akikben egyébként meg nem bízol... szerintem komoly problémáid vannak, inkább mélyen nézz magadba, utána agyalj ezen, nyár van, úgyse maradsz le semmiről, van 2,5 hónapod megtanulni értelmesen használni egy honlapot. :D

2013. jún. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Van ötletem. Töröld a facebookod. Csinálj egy újat. Kérd meg az osztálytársad aki csinálta a csoportot, hogy vegyen fel. Ne vegyél fel ismerősöket csak az osztály csoporttal foglalkozz, igy megkapod az értesiteseket és nem lesz probléma hogy beszélsz valakivel mert nem lesz ismerosod.
2013. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a problémám, hogy nem tudom használni, hanem a párom nem tudja. Megígér valamit és az ellenkezőjét teszi. Persze én bosszúból ugyanazt. Nem baromságok vannak a csoportban hanem ha pl valaki beteg, megkapja a házit, ha ünneplőbe kell menni, szólnak, ha valamit fizetni kell szólnak, ha az oszifő üzen X gyerekkel, szólnak...ezekre van szükségem.

Nem egy iskolába járunk a párommal.

2013. jún. 18. 19:19
 7/22 anonim ***** válasza:
A facebookon tesztek ezt azt? Mi van? :D
2013. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mit nem értesz kedves válaszoló?
2013. jún. 18. 19:27
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy mi a probléma azzal, ha te csak csoportozásra használod a facebookot. Ez esetben hogy teheti tönkre a párkapcsolatodat?
2013. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Pendulum92 ***** válasza:
Én azt sem értem mi köze van a facebook-nak egy párkapcsolathoz.
2013. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!