Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban lehet, hogy hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Valóban lehet, hogy hónapok múltán derül ki egy kapcsolatban, hogy az egyik félnél nincs meg a kémia, vagy ez csak duma és valójában azt akarja, hogy van más?

Figyelt kérdés
Vázolom:4,5 hónap, rengeteg program sex ami nem is volt olyan rossz..és egyszercsak jön az, hogy kedvellek jól érzem veled magam, jó veled poénkodni meg minden eddig többet kaptam tőled mint az exemtől, de nincs szerelem kell a szikra, kémia vagy valami, de igazából maga sem tudja, úgy gondol rám mint a barátjára..hát kérdem én a barátunkkal csókolózunk, meg sexelünk?Pasik mit gondoltok?én azt gondolom, hogy ez nem ennyi hónap után derül ki, hanem hamarabb, bár azt írta, hogy várta, hogy jön..mármint az érzés..hogy kellene ezt felfogjam még soha senki nem mondta ezt nekem..kicsit most csorbult az önérzetem..:(
2013. jún. 13. 22:45
1 2
 11/13 kolosszus22 ***** válasza:

:D

Nem, férfiaknál nem. Ez egy alapvető különbség a férfiak és nők között, a férfiak nagy része külön tudja választani a szexet az érzelmektől, nők közül ez kevésnek megy. Egy férfi főként vizuális ingerek alapján kívánja a npőt, a nő testére, formáira áll fel a dákó.

26F

2013. jún. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 kolosszus22 ***** válasza:
Egyébként a vonzódás nálam nem jelent egyet a kémiával, nyilván van vonzalom azzal akivel lefekszem, de ez nem egyenlő a szerelemmel.
2013. jún. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
na akkor tanultam megint valamit a férfiakról :)mint mindig..
2013. jún. 17. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!