Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban lehet, hogy hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Valóban lehet, hogy hónapok múltán derül ki egy kapcsolatban, hogy az egyik félnél nincs meg a kémia, vagy ez csak duma és valójában azt akarja, hogy van más?

Figyelt kérdés
Vázolom:4,5 hónap, rengeteg program sex ami nem is volt olyan rossz..és egyszercsak jön az, hogy kedvellek jól érzem veled magam, jó veled poénkodni meg minden eddig többet kaptam tőled mint az exemtől, de nincs szerelem kell a szikra, kémia vagy valami, de igazából maga sem tudja, úgy gondol rám mint a barátjára..hát kérdem én a barátunkkal csókolózunk, meg sexelünk?Pasik mit gondoltok?én azt gondolom, hogy ez nem ennyi hónap után derül ki, hanem hamarabb, bár azt írta, hogy várta, hogy jön..mármint az érzés..hogy kellene ezt felfogjam még soha senki nem mondta ezt nekem..kicsit most csorbult az önérzetem..:(
2013. jún. 13. 22:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
egyszerűen rád unt.. csak nem elég fasza gyerek hogy a szemedbe mondja.. lépj tovább..
2013. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is voltam így még nagyon régen, tini koromban. Jól éreztem magam a lánnyal, hónapokig elvoltunk, minden szép és jó, de nem volt szikra. Ha nyersen akarok fogalmazni akkor úgy mondanám hogy "unaloműző" amíg nem jön a nagy Ő. Szerintem sok kapcsolatban így van manapság, főleg a fiatalok körében. Nem akarnak egyedül lenni, adott egy jó csaj, de még sincs az az érzés, ami kellene.
2013. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztem nem érdemes tovább erőltetni, ha nincs meg az a vonzalom, inkább legyetek barátok
2013. jún. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kolosszus22 ***** válasza:
Van ilyen sajnos, 4-5 hónap még nem is sok, nálam 3 évig tartott! :D
2013. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utána volt a nagy ő?addig voltál vele,amíg nem találtál mást?mert én is ezt gondolom, hogy ez a helyzet
2013. jún. 14. 12:01
 6/13 anonim ***** válasza:

Szakitottam már és velem is szakítottak emiatt. Én valóban így gondoltam, és úgy döntöttem inkább adok lehetőséget magamnak mást találni (de akkor nem volt senki). Amikor engem dobtak ki, akkor ugyan nem ez volt a fő indok, de közrejátszott, és ezt én is éreztem... Biztos, hogy nem másik lány volt a képben.

Ne hibáztasd magad emiatt! Ha 4,5 hónapig próbálkozott, akkor biztos hogy nincs veled igazából semmi baj, hiszen ő is meg akart szeretni, megérdemelted volna. De sajnos az érzelmeinek nem parancsolhat.

2013. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igazából azt hiszem, hogy nálam sem volt meg az a valami ami benne, mindig azt éreztem,hogy hiányzik valami amit nem tudok megfogalmazni..de ettől függetlenül én még vártam volna..bár magam sem tudom mire..mindig azt éreztem nem vagyok neki elég jó és tessék beigazolódott..
2013. jún. 16. 11:28
 8/13 kolosszus22 ***** válasza:

4-es vagyok, ez nem régen történt, 4 hónapja mentünk szét, neki azóta már van más, nekem még nincs. Azt hiszem soha nem voltam igazán szerelmes belé, valahol mindig tudtam, hogy nem ő az igazi. Minden esetre tanultam belőle, átértékeltem a dolgokat, hogy miben kell változnom és megfogadtam többé nem megyek bele olyan kapcsolatba ahol nincs meg a "kémia".

26F

2013. jún. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kedves 4-es, hogy működtök ti férfiak?ha nincs kémia akkor hogy van csók sex és stb.vonzódásnak lennie kell én úgy értelmezem a kémiát és nálam is volt már így, hogy az első találkozás vagy a második után tudtam,hogy nincs, nem egy kapcsolatban?még azt sem értem,hogy ha adott a dogoknak esélyt, akkor hogy lehet az, hogy míg velem volt is fent volt több társkereső oldalon mint egyedülálló.Vagy én vagyok ennyire unalmas?mindent megkapott ez kevés nektek?nem is hiányzott egy kicsit sem utána sem?én is szoktam agyalni rajta, hogy vajon eszébe jut,az a pár hónap..
2013. jún. 16. 16:35
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha nincs szikra, akkor hogy van testi vágy?a kettő nem jár együtt?
2013. jún. 16. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!