Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik a jófiúkat szeretik, vagy minden nő a rosszfiúkat keresi?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Vannak :) nekem az okos srácok jönnek be, akik nem balhéznak
2013. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, de nem én vagyok az :)
2013. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antonius Caepio ***** válasza:

Ezek a klisék...


Minden nőnek imponál a magabiztosság, a határozottság és az eredetiség. Amíg ezeket csak az úgynevezett "rosszfiúknál" találják meg, addig bizony ők kellenek nekik.

2013. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Már megint egy sztereotipizáló kérdés. Nézz utána, vagy 50 hasonló érkezett az elmúlt napokban. Majd jönnek a pasik, akik azt írják, hogy nem, a nőknek csak a rosszak kellenek. Aztán jön pár nő, aki azt állítja, hogy ez nem így van, őket meg előzőek simán hazugoknak nevezik, és kész.

Szóval, elhiszed, ha most azt mondom, vannak?

2013. jún. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A jófiúkat nem kell megváltoztatni, ergo nincs bennük kihívás.


A rosszfiúknál meg megvan a kihívás, hogy "meg kell őket változtatni", esetleg "majd miattam megváltozik".


Erről szól az egész. Ezért hagyom inkább a csajozást, és foglalkozok mással.

Eléggé elkorcsosultak a mai lányok. Nincs kedvem velük ismerkedni.

2013. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es válaszoló, 22:05


EMBER, TE LÁTSZ A JÖVŐBE??? Közvetlenül utánad jött is a dühös srác, aki szerint így van... zseniális.

Te, a lottószámokkal nem akarsz megdobni?


Komolyra véve:

Ahogy leírták: NINCS jófiú és NINCS rosszfiú. Pózok vannak meg töketlenség. És egy kapcsolat ennél bonyolultabb. (bár lehet, hogy lassan itt a GYK-n csak én gondolom így).

2013. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem eszerint válogatom a pasijaimat... Eddig 3 barátom volt. Az első átlagosnak tűnt,de kiderült róla,h rosszfiú. A második jófiúnak tűnt,de kiderült róla,h mégsem olyan jó... A harmadik rosszfiúnak tűnt,az is volt,de megváltozott,pedig nem kértem rá. Végül jófiú lett belőle,talán túlságosan is. És most nincs pasim,de van egy kiszemeltem,aki "jófiú"-nak tűnik és szerintem az is.:D
2013. jún. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az embereket nem lehet megváltoztatni. Tehát ha valaki született rossz fiú, azt nem lehet jófiúvá tenni.
2013. jún. 14. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!