Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok miért válasszák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért válasszák mindig a rosszfiúkat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 19:11
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
Az 1-ik túl aranyos és unalmas a másik egy se-ggfej, és a középút nehezen található..
2013. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem választjuk mindig a rosszat :) mi számít rossznak? A velejéig romlott nekünk sem kell, de ha néha "oda tud csapni az asztalra" az tud férfias és vonzó lenni. Ne általánosíts, nem tudom, hogy hány évesekre gondolsz, de azok, akik komoly kapcsolatot keresnek és nem álszenvedni akarnak, nem választják a rosszat :)
2013. márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert magabiztosak,van saját véleményük.
2013. márc. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
kódolva van a géneinkben
2013. márc. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Rosszfiúk = Minél több trófea,érzések no..
2013. márc. 15. 19:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy rosszlány nyilván rosszfiút választ. Egy szinten vannak. Nekem sose kéne rosszfiú, pedig állandóan azok ugrálnak körül, unalmasak, undorítóak számomra, semmi közös nincs bennünk, nem lehet velük semmi értelmesről beszélgetni, szóval nekem a jófiúk kellenek.
2013. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

ma 19:57


Te egy rendes lány vagy :)

2013. márc. 15. 19:59
 8/11 anonim ***** válasza:

Az én barátom teljesen normális. Kedves mindenkivel, közvetlen..és a legjobbfej fiú akit valaha ismertem..:)

Emelet az átlaga 4 egész felett van zongorázik és lovagol, hajt, és együtt táncolunk. :) (én is művelem mindet kivéve a zongorát..)

14/l

2013. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Vagy nincs elég férfias külsőd, vagy nincs elég férfias kisugárzásod.


Tudod a legnagyobb probléma, hogy ez a sok "normális" fiú mind abban a tévhitben él, hogy a lányokkal történő viselkedés legfőbb jellemzője, hogy pitizünk, mint egy pincsikutya, és ugrásra készen várjuk, mikor szeretne valamit. A lány nem ettől fogja különlegesnek érezni melletted magát.


Ellenben a te szerinted "nagyképű bunkók" csak annyiban különböznek, hogy lazábban veszik a kapcsolatot a lánnyal, nem csicskulnak be, határozottak, magabiztosak (ami szerinted a nagyképűséggel egyenlő), más lányokkal is jó kapcsolatban van, végül majd azt a bizonyos lányt választja barátnőnek. Ettől érzi majd a lány különlegesnek magát, ha majd őt választja. És a lányoknak már elég csak meglobogtatni ezt a lehetőséget, nekik már ennyi is elég, hogy a "bunkó, nagyképűt" akarják.


Hogy honnan tudom ezt? 18 éves koromig én is az első csoportba tartoztam, és szarba se vettek. Azóta már a másikba, és hogy mondjam....meg van az eredménye. És nem vagyok bunkó, vagy nagyképű, és ugyanígy néztem ki már akkor is, csak most férfiként tekintenek rám, akkor meg egy csíraként.


A nemtörődömség a hatalom illúzióját kelti. Ha egy srác szívat egy csajt, akkor a csaj azt hiszi, h ez valami akkora ember lehet, hogy mind a 10 ujjára találna nőt és ezért nem kell kedvesnek lennie ahhoz, hogy nőt szerezzen. Szóval ha semmibe nézel egy csajt, akkor 90% hogy rád izgul.

Fontos azonban megjegyezni, h csak a buta nőket vonzzák a bunkó hapsik, és mivel a mai társadalom erkölcsi és szellemi mélyrepülésben van, az emberiség - így a nők többsége is - tirpák. Van egy szűk réteg aki igazi NŐ! Őket kell megtalálni.


azért, mert a nők mindig a biztonságot keresik leendő gyermekük felneveléséhez. a biztonság illúzióját az erős ember adja. erősnek pedig a nagypofájú állat tűnik.

gondolj csak arra, hogy harc előtt az ellenfelek gyakran szokták sértegetni és leüvölteni egymás fejét, hátha az egyik megijed a zajtól és mégsem kerül tettlegességre sor.

az állatoknál is megfigyelhető ez a viselkedés. (szzarvasbőgés)

2013. ápr. 1. 08:46
 10/11 anonim ***** válasza:
császár választ adtál :)
2013. ápr. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!