Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Duplán nem értem: Nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duplán nem értem: Nők miért szeretik a bunkó, rosszfiúkat, illetve miért mondják hogy a kedves, megbízható pasikat szeretik és nem a rosszfiúkat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 21:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
ne általánosíts
2013. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
mert a nőket kérdezed meg mit szeretnek, és a kislányokat nézed kikkel/mikkel járnak!
2013. febr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Hol élsz te? A bunkó rosszfiúkat csak a hasonló lelkivilágú nők szeretik.
2013. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%

Tudod mit gondolok? Vannak a rosszfiúk akik verekednek ésvagy isznak ésvagy drogoznak és vagy cigiznek ésvagy bunkók ésvagy nemtörődömök. Tegyük fel ilyesmik a rossz fiúk. Nekem ezek nem tetszenek. És akkor mondjuk, jönnek ezekkel a kérdéssel a szerintük jó pasik. De. Van különbség jó és jó között is. Ne hogy azt hidd, hogy csak ez a két kategória van.

Például mondjuk azt mondom: vannak a tisztességes férfias pasik, meg a tisztességes papucs pasik.

Mondjuk van egy kedves, megbízható férfi, ez tök szupcsi...De ha mellette túúl sokat lelkizik, túúl sokat érzelmeskedik, állandóan mászik, össze vissza öleleget, had ne soroljam... Az sem jó. Persze hogy idő után megunom, Van aki azt mondja, ő őszinte, kedves fiú holott csak a nő idegeire megy, mert mi nem kisfiúkat és rajongókat keresünk, hanem férfit.

2013. febr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Nana.. Ne altalanosiccs! Az en fium kedves, megerto,aranyos stb.. tehat nem rosszkisfiu.. Es mindennel jobban szeretem.
2013. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Én a - szerencsére - ÉRTELMISÉGI környezetemben nem ezt látom :)
2013. febr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Első ez annyira általános már hogy nem is lehet olyan hogy ne általánosítsak.Több lány elképesztően sok lán eldobja a fiúkat a "rendes" fiúkat - és itt nem arról van szó hogy "jó" kisfiúk lehetnek rosszak csak legyenek figyelmesek a lánnyal - olyan f*szokért akik verik őket aár lese sz*rják semmibe veszik őket.


És több eset után is így van.Ez miért van így ? Miért csinálják teljesen érthetetlen mert ezzel még maguknak is ártanak.Hol itt a racionalitás ?


Tudom vannak kivételek biztos vannak de engem elborzaszt ami most megy és ez éljük és ez ennél sokkalta rosszabb lesz.

2013. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
50%
Itt szimplán arról van szó, hogy szerelemben kevésbé szerencsés férfiak irigykednek egyes társaikra, mondván 'bezzeg ők'... így máris nem kell saját magukban keresni a hibát, másokra hárítani sokkal egyszerűbb.
2013. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Mert a patriarchális társadalomnak vége és átbillentünk a ló másik oldalára. Tagadhatjátok van, de ha már csak a párkapcsolatokat nézzük, bizony már ott bebizonyosodik.
2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nem azért szeretik őket, mert tuskók és szarul bánnak velük, hanem azért mert az ostobaságukkal nagy önbizalom párosul, és szerintem ez a vonzó. Az érzékeny, kedves, megbízható pasik alatt feltételezem, hogy azt is érted, hogy bizonytalanabbak, nem rámenősek stb.
2013. febr. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!