Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Duplán nem értem: Nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duplán nem értem: Nők miért szeretik a bunkó, rosszfiúkat, illetve miért mondják hogy a kedves, megbízható pasikat szeretik és nem a rosszfiúkat?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 21:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

legyél egy kicsit köcsög, de ne nagyon! na azokat szeretik.

meg legyen önkritikát, vállalj be értük dolgokat, de persze csak viccből.


pl befestem a hajam lilára, de eljössz velem kajálni valahova. :D

2013. febr. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

a tudat és a tudatalatti mást mond


én azt gondolom tudatosan hogy a vékony lányokat szeretem de tudat alatt a ducikat. Vágod? :)

2013. febr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Mert menők vagyunk mint az állat. na meg parasztok. ez plusz +2 centi alaphangon.

Amúgy meg azért mert magabiztosabbak és nem nyámnyilák, ami vonzó lehet.

2013. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Például mondjuk azt mondom: vannak a tisztességes férfias pasik, meg a tisztességes papucs pasik.

Mondjuk van egy kedves, megbízható férfi, ez tök szupcsi...De ha mellette túúl sokat lelkizik, túúl sokat érzelmeskedik, állandóan mászik, össze vissza öleleget, had ne soroljam... Az sem jó. Persze hogy idő után megunom, Van aki azt mondja, ő őszinte, kedves fiú holott csak a nő idegeire megy, mert mi nem kisfiúkat és rajongókat keresünk, hanem férfit. "


Nekem most ilyen a helyzet , az a pasi nagyon kellene aki megfog és úgy megdugna , hogy csak na . Ficánkolok a gyönyörűségtől , mikor hátulról meölel és megmarkolja a melleimet és a fenekemnek nyomja az ágyékát . Ráolvadok és nyalom , falom , ölelem mikor közel kerülünk . Megfogja a nadrágom és harisnyástól bugyistól lerántja róllam mielőtt észbekapnék , úgy kerülök a kanapén ülőből fekvő helyzetbe egy másodperc alatt , hogy fogalmam sincs hogyan történt .


Ezzel ellemben azt a kedves , őszinte pasit aki ölelget meg puszilgat meg bújik nem vagyok képes megcsókolni sem . Amit csinál inkább csak el tudom viselni , pindurit élvezem , de viszonozni képtelen vagyok :(

2013. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Én egyik típusba sem tartozom, mégis jó véleménnyel vannak Rólam a Nők és szeretnek.


Kedvesség, odafigyelés, beszédesség, jókedv, némi igényesség. Szerintem ennyi a titka az egésznek.

Nem bunkóság ha egy Nőnek a nyálas romantikus sablon dumák mellett egy kicsit lazábbra vesszük a figurát.

2013. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát bocs, de a májerkedő, alpári tapló meg a papucsállat között óriási átmenet van. Én a humoros, határozott, vagány férfiakat kedvelem. A deviáns idiótáktól meg a nyáladzó széplelkektől is menekülök:D
2013. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

En meg akkor a pasikat duplan nem ertem. Mert van az hogy azt mondjak hat ok utaljak a hulye kis plaza pics.kat.

Es megis minden masodik pasit hulye kis plaza pics.val latok...

2013. febr. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A válasz egyértelmű. Azért mert mindannyian a nagy dumás szélhámosokat szeretjük. Mit gondolsz a rendes emberekből miért nem lesznek politikusok?
2013. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
"Akik méltatlanul bánnak a nőkkel, azok kapják tőlük a legtöbb gyengédséget. A nők született gyávák és zsarnokok és azokkal a legkomiszabbak, akik a legalázatosabbak velük." William Makepeace Thackeray
2014. jún. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Egy Thackeray-nál részletesebb gondolatmenet szerint 3 féle férfi létezik:


1. A tipikus jófiú. Na ez a legrosszabb, erősen mérsékelt a siker, mondjuk idővel a nők érettebbek lesznek és végső soron már azok az értékek is számítani kezdenek, amiket egy kedves, jól nevelt férfi képvisel.


2. A s e g g f e j/ rosszfiú. Egy érzelmi hullámvasútra kényszerítik a nőt és hatnak az érzelmeire. Ők már elérnek sikereket, de nagyon fontos azt is nézni, hogy milyen nőknél. Csupa alacsony önértékelésű nőnél (és valószínűleg nem is különösebben az okosaknál)...


3. A domináns alfa hím. Magas szociális státusz, domináns. Tipikus vezetők a szó jó értelmében, magabiztosak, határozottak, erősek és nem rossz emberek alapvetően.

2014. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!