Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JLCS kérdése:

Miért szeretik a lányok a rosszfiúkat? Sok hozzászólást találtam, de mit értenek rosszfiú alatt a nők? Ezt nem tudom

Figyelt kérdés
Sokszor olyasmit ami nem is rossz szerintem, csak iszik meg csavarog a pasi-- de mi a rossz a csajok szemében ami vonz? Most ne a bűnözőkre gondoljunk vagy egyéb pézeszsákokra
2013. márc. 16. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
én nem szeretem:D
2013. márc. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akinek már volt dolga igazi rosszfiúval az nem szereti őket.
2013. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
hat ez az.. miután azt mondta egy pasi, h "ha megtudom, h megcsalsz, megöllek téged is, a pasit is, meg magamat is...", na akkor menekülőre fogtam..
2013. márc. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"Sok hozzászólást találtam, de mit értenek rosszfiú alatt a nők? Ezt nem tudom"


http://www.youtube.com/watch?v=GazE8PAL-DE

2013. márc. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
azert mert olyan izgalmas veluk. persze sosem szabad az ilyenekkel hosszutavra tervezni csak elvezni ameddig jolesik.
2013. márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
pl a felhők felett 3 méterrel című filmben olyan "rosszfiú" van:) jobb példát nem is tudnék!
2013. márc. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon jó példát hozott fel. Az agyam eldobom, hogy azért a karakterért oda vannak a lányok. Szánalom komolyan!
2013. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert nem nyálaz egy rosszfiú. Nem pátyolgat, hanem érzésből, szenvedélyből szeretkezik. Kimondja, amit szeretne, és a lényegre tér. Érzékelteti egy nővel, hogy értékes és, hogy neki most KELL a nő, mert vele akar lenni. Ennyi.
2013. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Aztán ha a nő visszapofázik akkor agyba-főbe veri.
2013. márc. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Tyler913 ***** válasza:
A rosszfiu ebben a kontextusban nem erkolcsi kategoria. Tehat nem attol rosszfiu valaki,hogy bunozo,vagy bunkon viselkedik. Egyszeruen felvallalja a szexualitasat,nem nyalizik a nonek, nem ert kenyszeresen egyet, megvan a sajat velemenye es a notol fuggetlen eletcelja. Nem fel kimutatni, ha bejon neki egy no, vad es titokzatos. Magasrol szarik a konvenciokra, es eleri,amit akar. De ettol meg siman lehet jo ember. A nok azert szeretik az ilyen ferfit, mert alfa him, erot sugaroz, dominans, biztonsagban erzik magukat mellette, ugyanakkor a kiszamithatatlansaga miatt izgalmas.
2013. márc. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!