Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szeretik a lányok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

JLCS kérdése:

Miért szeretik a lányok a rosszfiúkat? Sok hozzászólást találtam, de mit értenek rosszfiú alatt a nők? Ezt nem tudom

Figyelt kérdés
Sokszor olyasmit ami nem is rossz szerintem, csak iszik meg csavarog a pasi-- de mi a rossz a csajok szemében ami vonz? Most ne a bűnözőkre gondoljunk vagy egyéb pézeszsákokra
2013. márc. 16. 15:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Soha nem vertem meg egy nőt sem... Amikor ütött, mert rájött, h vége, akkor is csak finoman levittem a földre, és megnyugtattam. Egyetlen ütés, vagy bármi tettlegesség nélkül.


Lehet, hogy a frusztrált kis csődtömegeknek nehéz kontrollálni az érzelmeiket, de azért nekem még megy.

2013. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
10es amit írtál az még nem rosszfiú, csak egy normális férfias férfi.
2013. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Tyler! Na pont ezek a nők sírnak állandóan, hogy nincs normális pasik a földön, mert mindig ilyenekkel jönnek össze.
2013. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Tyler913 ***** válasza:
12: ebbol a szempontbol a ketto ugyanaz. A rosszfiu a ferfias ferfi, a jofiu a felenk kisfiu,aki meg akar felelni a lanyoknak.
2013. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vagy nincs elég férfias külsőd, vagy nincs elég férfias kisugárzásod.


Tudod a legnagyobb probléma, hogy ez a sok "normális" fiú mind abban a tévhitben él, hogy a lányokkal történő viselkedés legfőbb jellemzője, hogy pitizünk, mint egy pincsikutya, és ugrásra készen várjuk, mikor szeretne valamit. A lány nem ettől fogja különlegesnek érezni melletted magát.


Ellenben a te szerinted "nagyképű bunkók" csak annyiban különböznek, hogy lazábban veszik a kapcsolatot a lánnyal, nem csicskulnak be, határozottak, magabiztosak (ami szerinted a nagyképűséggel egyenlő), más lányokkal is jó kapcsolatban van, végül majd azt a bizonyos lányt választja barátnőnek. Ettől érzi majd a lány különlegesnek magát, ha majd őt választja. És a lányoknak már elég csak meglobogtatni ezt a lehetőséget, nekik már ennyi is elég, hogy a "bunkó, nagyképűt" akarják.


Hogy honnan tudom ezt? 18 éves koromig én is az első csoportba tartoztam, és szarba se vettek. Azóta már a másikba, és hogy mondjam....meg van az eredménye. És nem vagyok bunkó, vagy nagyképű, és ugyanígy néztem ki már akkor is, csak most férfiként tekintenek rám, akkor meg egy csíraként.


A nemtörődömség a hatalom illúzióját kelti. Ha egy srác szívat egy csajt, akkor a csaj azt hiszi, h ez valami akkora ember lehet, hogy mind a 10 ujjára találna nőt és ezért nem kell kedvesnek lennie ahhoz, hogy nőt szerezzen. Szóval ha semmibe nézel egy csajt, akkor 90% hogy rád izgul.

Fontos azonban megjegyezni, h csak a buta nőket vonzzák a bunkó hapsik, és mivel a mai társadalom erkölcsi és szellemi mélyrepülésben van, az emberiség - így a nők többsége is - tirpák. Van egy szűk réteg aki igazi NŐ! Őket kell megtalálni.


azért, mert a nők mindig a biztonságot keresik leendő gyermekük felneveléséhez. a biztonság illúzióját az erős ember adja. erősnek pedig a nagypofájú állat tűnik.

gondolj csak arra, hogy harc előtt az ellenfelek gyakran szokták sértegetni és leüvölteni egymás fejét, hátha az egyik megijed a zajtól és mégsem kerül tettlegességre sor.

az állatoknál is megfigyelhető ez a viselkedés. (szzarvasbőgés)

2013. ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Rosszfiú,rosszfiú,rosszfiú..utána meg,hogy az összes férfi disznó.
2021. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!