Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire gyakori és elterjedt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori és elterjedt a megcsalások száma?

Figyelt kérdés
A GYK felhasználóinál is úgy látom sokszor hogy ők teljesen jók, sose csalnák meg a párjukat, stb (sok az álszent szerintem) De valójában, ismeróseim között, szinte mindenhol úgy látom sajnos nagyon elterjedt a megcsalások száma. Olyan emberekről derül ki hogy félreléptek, akiknél szinte kizártnak tartottam. Nagyon nagy harmóniában szeretetben lévő pároknál is!!
2013. jún. 12. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt is van egy halom, megcsalt a párom, mit tegyek és hibáztam, jóvá tudom még tenni és elhagyná értem a feleségét kérdés. Szóval itt sem szent mindenki
2013. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyet alapjáraton nem is kell reklámozni, csak arra a 3, esetleg 4 félre tartozik...az megint más, ha valaki azt hirdeti, hogy ő milyen szent, és másoknak osztja az észt...az ilyet én sem bírom...mindenki hibázik néha, csak valaki nem mer vele szembenézni, valaki meg igen.
2013. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt vettem észre évek alatt, amíg felnőtt lett belőlem, ill. amióta felnőtt vagyok, hogy rendkívülien magas az olyan párok száma a nem kis méretű ismerősi körömben, akik között történt megtörtént az amúgy elkerülhető félrelépés.


Az a durva, hogy egy aprócska összeveszés következtében is a párok tagjai megteszik. Nem kell kimondottan a szeretkezésre gondolni mint megcsalás, érzelmi megcsalásnak számít más férfiakkal, nőkkel való flörtölés is, amit személy szerint nem tudok elfogadni.


Van nem egy olyan szerelmes ismerőspárom, akik között óriási kötődés alakult ki, és ennek ellenére is félrelépnek. Számomra ez teljesen nonszensz, amit manapság a párok tagjai megengednek maguknak, bár lehet, hogy csak egy maradi, konzervatív gyökér vagyok, aki nem így gondolkodik.


Igen, engem is megcsalt másfél évvel ezelőtt az akkori párom, szörnyű lelki terror volt számomra abban a tudatban élni, hogy másfelé szemezgetett, miközben tűzbe tettem volna a kezem érte. Csupán egy pici nézeteltérés volt, egy apró vita, és egy félrelépést generált. Soha nem tennék ilyet az aktuális párommal, ő mégis megtette.


Nagy baj van ezzel a világgal, nagy-nagy baj.


22/F

2013. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én megcsaltam a barátomat nem vagyok álszent de azóta újra összejöttem vele .
2013. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem is megcsalt a barátnőm 3 év után, most újrakezdtük 1 év szünet után, de rá kellett döbbennem, hogy sajnos a nők annyira kiszámíthatatlanok, és illogikusak, hogy inkább hagyom a fenébe. Az erőimet ezentúl az anyagi vagyon elérésére koncentrálom, ezt ajánlom mindenki másnak is, ha ennyire nem megy, akkor hagyjuk egymást a francba.
2013. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori.
2013. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!